מגזין ביטוח רכב

כתבות ומאמרים שחשוב לדעת בנושא ביטוח רכב


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

השוואת ביטוח מקיף - כל המידע

מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים כשמדובר בביטוח מקיף לרכב, מה קובע את המחיר של הביטוח המקיף לרכב, מה כדאי לדעת ולבדוק לפני רכישה, כיצד לבחור ביטוח מקיף לרכב.

ביטוח רכב באינטרנט - ביטוח רכב אונליין

האם ביטוח רכב אונליין זול יותר? מהן היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט? יתרונות רבים הגלומים ברכישת ביטוח רכב באינטרנט שמפשט ואף מוזיל בצורה לא מבוטלת את הביטוח - כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

ביטוח צד ג' - מתי זה כדאי?  

מהו ביטוח צד ג' (המוכר גם כביטוח צד שלישי) ומה הוא מכסה? כל מה שרציתם לדעת על החשיבות של ביטוח צד ג', מדוע לא כדאי לוותר עליו, ולמי ביטוח צד ג' יכול לתת מענה מספק? ערכנו עבורכם השוואה קצרה בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף.

מתי צריך לרכוש ביטוח רכב?

אם יש ברשותכם רכב, או שאתם מתכננים לרכוש רכב לראשונה בחייכם, אתם כנראה כבר מכירים את השלב שבו צריך לרכוש או לחדש את הביטוח לרכב. מתי צריך לרכוש ביטוח לרכב? האם זה משנה מתי נרכוש את הביטוח? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

רכישת ביטוח מקיף באינטרנט- כל היתרונות

הגעתם למועד חידוש ביטוח הרכב שלכם, החלטת שאתם רוצים וצריכים ביטוח מקיף ולא ביטוח צד ג', ועכשיו אתם שואלים את עצמכם באיזה אופן לרכוש את הביטוח. באינטרנט או באמצעות נציג שירות או באמצעות סוכן ביטוח?

ביטוח רכב לטויוטה

ביטוח רכב לטויוטה נדרש למי שרוכש רכב חדש מהיבואן ואף למי שרוכש טויוטה רכב יד שנייה. איך מוצאים ביטוח רכב לטויוטה במחיר משתלם? מה חשוב לדעת לפני שרוכשים את הביטוח? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

6 טיפים לשמירה על ערך הרכב

אנחנו נוסעים ברכב לעבודה, ללימודים ולכל מקום. חשוב מאוד שגם נדאג לרכב לתחזוקה שלו ולערך שלו. מה החשיבות של שמירה על הרכב לשימור הערך שלו? להלן טיפים והמלצות איך לשמור על ערך הרכב.

כל מה שחשוב לדעת על ביטוח לרכב חדש

ההחלטה לרכוש רכב חדש מהניילונים או רכב יד 2 משנתון מתקדם היא ללא ספק חוויה מרגשת ומשמחת, אך יש להיערך נכון לקראת ההוצאה, וחשוב להתייחס גם לנושא הביטוחים לרכב. במאמר זה נרחיב על כל מה שחשוב לדעת על ביטוח לרכב חדש.

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח רכב ולמה ליברה?

עם כל חברות הביטוח ואפשרויות ההתאמה האישית קל ללכת לאיבוד. אספנו את כל המידע כדי לעזור לך לבחור את הביטוח המתאים לך!

חישוב עלות ביטוח רכב - מחשבוני ביטוח ואיך משתמשים בהם?

מחשבון ביטוח רכב הוא מחשבון אינטרנטי שמחשב עבורנו כמה נשלם עבור ביטוח הרכב שלנו, לאחר שנזין לתוכו מספר נתונים, המחשבון יעזור לנו במס' שלבים.

5 טיפים לפני שסוגרים ביטוח לרכב

הגעתם ליום החידוש, ואינכם יודעים באיזה חברה לבטח השנה את הרכב. אפשרות אחת היא להמשיך לבטח באותה חברת ביטוח, והאפשרות השניה היא לעשות שוב סקר שוק.

איך בוחרים חברת ביטוח בביטוח רכב? 

קניתם רכב חדש? תתחדשו! עכשיו צריך לבחור חברת ביטוח שתבטח אתכם בביטוח רכב. כיום, יש לא מעט חברות ביטוח שמציעות רכישה של פוליסת ביטוח רכב.

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר ביטוח הרכב? 

כולנו היינו רוצים להגיע למועד חידוש ביטוח הרכב ולגלות שמחיר ביטוח הרכב שלנו צנח במאות שקלים. אז זהו, שמצב זה כמעט ולא קיים במציאות. איך בכל זאת אפשר להשפיע על מחיר ביטוח הרכב?

ביטוח חובה - מה כדאי לדעת?

ביטוח חובה הוא ביטוח המקנה הגנה מפני נזקי גוף, אשר עלולים להיגרם לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי הרגל. ביטוח חובה אינו מכסה נזקי רכוש ונועד להגן עליכם מפני נזקי גוף בלבד.

ביטוח רכב עבור רכב שני במשפחה

ביטוח רכב הוא ביטוח חשוב ומקנה לנו שקט נפשי בעת מקרה ביטוח - האם רכב שני במשפחה יכול להוזיל לנו את הפרמיה? מה היתרונות? כל זאת ועוד במאמר הבא.

כיסוי להוצאות הליך משפטי בביטוח רכב 

מצבים מסוימים, לצערנו, לאחר תאונת דרכים תאלצו להגיע לבית משפט. במצב זה נדרש ליווי משפטי מתאים בתחום והעלויות עשויות לעיתים להיות גבוהות.

מהו מקרה ביטוח בביטוח מקיף לרכב?

הגים רבים לצערנו הרב, מוצאים את עצמם בסיטואציה שבה הם נאלצים להשתמש ולהפעיל את פוליסת ביטוח המקיף שלהם בעת מקרה ביטוח. חשוב לדעת שמקרה ביטוח כולל בתוכו סיטואציות מוגדרות שהביטוח מכסה.

מוסך הסדר או מוסך פרטי? היכן כדאי לתקן את הרכב?

במצב שלרכב נגרם נזק כתוצאה מתאונה, יש לפנות לחברת הביטוח על מנת לתקן את הרכב. לאחר קבלת הדיווח, חברת הביטוח תפנה אתכם למוסך הסדר על מנת לתקן את הנזק.

נהיגה ללא ביטוח - מהן המשמעויות וההשלכות?

לנהיגה ללא ביטוח חובה יש השלכות משמעותיות וחשוב מאוד להקפיד שיהיה ברשותכם ביטוח חובה לפני שאתם נוהגים ברכב. מבחינת החוק, אסור לנהוג ברכב ללא ביטוח חובה.

ביטוח שמשות לרכב – מה זה ולמה זה כדאי?  

שבר בשמשות הרכב הוא לא מקרה נדיר. שריטות סדקים ושברים יכולים להיגרם לשמשות הרכב שלכם מידי יום וחשוב שיהיה לכם כיסוי שמשות לרכב - כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

טוטאל לוס – מה זה ואיך מתמודדים ?

מידי יום מתרחשות תאונות רבות בין כלי רכב בישראל. חלק מהתאונות גורמות לנזקים ברכוש ומצריכות אותנו להפעיל את ביטוח הרכב שלנו על מנת להשיב את הרכב למצב תקין חזרה לכביש.

ביטוח רכב לתקופה קצרה - הוספת נהג זמני לביטוח הרכב

לעיתים, למרות שרכשנו ביטוח לנהגים נקובים, יש מצבים בהם עולה צורך, להוסיף נהג נוסף, שלא הגדרנו מראש, לתקופה קצרה - כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

מדריך לנהיגה בטוחה בחורף

החורף הגיע, ואיתו מזג האוויר הסוער והכבישים הרטובים שמגדילים את הסיכוי למעורבות בתאונות דרכים. לכן, חשוב מתמיד לוודא שביטוח הרכב שלכם כולל כיסויים מספקים ושירותים חשובים כמו שירותי דרך וגרירה, פנסים ומראות, שמשות, כיסוי צד ג' ועוד.

מחפשים דרך לחתוך בהוצאות ביטוח הרכב? הכתבה הזאת בדיוק בשבילכם

ענף ביטוח הרכב עבר שינויים רבים בשנים האחרונות בין היתר כתוצאה מכניסת שחקנים חדשים לשוק (כדוגמת ליברה), התחזקות הדיגיטל על פני הערוצים האחרים וכניסת טכנולוגיה המאפשרת התאמה פרסונלית של המחיר באופן יעיל יותר.

חידוש ביטוח רכב - כל מה שצריך לדעת 

הגעתם לרגע וצריך לחדש את ביטוח הרכב... נכון, לפעמים אין לכם זמן ואתם מעדיפים לחדש בקליק את הביטוח, אבל חשוב לדעת שגם כשמחדשים בקליק, כדאי להשקיע כמה דקות נוספות ולפני שלוחצים על הכפתור לוודא שכל הפרטים שלכם מעודכנים.

ליברה קוטפת את המקום ה-1 במדד השירות

ליברה קמה כדי לנער את ענף הביטוח, וזה אכן מה שעשינו – לא רק במחיר אלא גם בסטנדרט השירות, ואת התוצאות אכן רואים במדד השירות של רשות שוק ההון.

העברת בעלות רכב – איך עושים את זה ב- 2024?

העברת בעלות היא פעולה בירוקרטית שצריך לבצע בעת רכישה או מכירה של רכב והיא מגדירה את הרוכש כבעלים החדש שלו ומשחררת את בעל הרכב הקודם מהגדרתו כבעלים של הרכב.

השוואת מחירי ביטוח רכב

ענף ביטוח הרכב ידוע כענף המאופיין בתחרותיות גבוהה בין חברות הביטוח, ולכן מומלץ וכדאי לערוך סקר שוק ולהשוואת מחירים לביטוח רכב בטרם רוכשים פוליסת ביטוח רכב.  כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

כל העובדות על ביטוח מקיף לרכב  

ביטוח מקיף לרכב כידוע הוא ביטוח רחב ויקר יותר מאשר ביטוח צד ג' לרכב. עלות ביטוח מקיף מושפעת מפרמטרים רבים, ביניהם- סוג הרכב שלכם, גילאי הנהגים והעבר הביטוחי. להמשך קריאה אודות עובדות ביטוח מקיף לרכב היכנסו לכתבה הבאה.

השתתפות עצמית צד ג' (שלישי) 

כמה משלמים על השתתפות עצמית צד ג' (שלישי) והאם ניתן לבטל אותה? למה בכלל צריך ביטוח צד שלישי לרכב ולמי ביטוח זה מתאים? ארגנו לכם את כל המידע שכדאי לדעת!

על הוגנות במחיר, חדשנות ויתרונות נוספים

מכון "מדגם" בראשות מנו גבע ערך לאחרונה סקר בקרב 500 מרואיינים בגילאי 24+, בעלי רכב, מתוך מדגם מייצג של האוכלוסייה הדוברת עברית בישראל, חברי הפאנל האינטרנטי iPanel. ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות!

למה צריך ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח הוא אחד המרכיבים החשובים באחזקה של רכב ואין ספק שהוא משפיע לא מעט על ההוצאה החודשית שלנו. אבל כולנו מבינים שאם כבר הוצאנו לא מעט כסף על רכישת הרכב,  חשוב מאוד שגם נדאג לבטח את הרכב בביטוח מקיף.

יוצאים לטיול? כך לא תיתקעו בדרך

יוצאים לטיול? כך לא תיתקעו בדרך -טיול משפחתי יכול להיות חוויה נפלאה, אבל גם להפוך בקלות לסיוט אם לא נערכים אליו היטב – וזה כולל גם את הכנת הרכב. איך מכינים את הרכב לטיול ומה עושים אם בכל זאת נתקעים?

קונים רכב? בדקו איך סוג הרכב והשנתון משפיעים על הביטוח

קונים רכב? מומלץ לבדוק מה תהיה עלות הביטוח כבר לפני רכישת הרכב, ולהבין אילו פרמטרים הקשורים לסוג הרכב ולגילו עשויים להשפיע על תמחור ביטוח הרכב. להמשך קריאת היכנסו לכתבה.

כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב

הביטוח השכיח ביותר והנדרש ביותר בתחום הביטוחים האלמנטריים הוא ביטוח רכב. מה הביטוח המקיף לרכב מכסה? ולא פחות חשוב, מה הביטוח המקיף לא מכסה? בקיצור, כל הדברים החשובים בפוליסה במילים פשוטות וברורות.

כל מה שצריך לדעת על שירות רכב חלופי בביטוח רכב

שירות רכב חלופי יכול להמתיק את המכה ולאפשר לנו ככל הניתן להמשיך בשגרה – עד שדברים יבואו על תיקונם. לפניכם כל מה שצריך לדעת על שירות ביטוח רכב חליפי.

איך להתנהל נכון עם נזקי הסערה?

שינויי האקלים מביאים עימם החרפה בעוצמת הסופות והסערות ומציפים (תרתי משמע) את החשיבות של הביטוח. אנחנו עדים לנזקי הגשמים בדירות, ברכבים ובבתי עסק.

איך להוזיל את עלות ביטוח הרכב?

עלויות ביטוח הרכב מורכבות מעלות ביטוח חובה ומעלות ביטוח מקיף / צד ג'. עלות ביטוח החובה נקבעת לפי פרמטרים שקבע הרגולטור. כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

5 כללי הברזל שישמרו אתכם מבוטחים נכון וזול גם בחורף?

תנאי מזג האוויר בחורף מגדילים את הסיכוי למעורבות בתאונות דרכים, מעלים את כמות הרכבים הזקוקים לחילוץ בדרכים ומגדילים את החשיפה לנזקי רכוש בשל הצפות, נפילות חפצים כבדים או מכות ברק. חברות הביטוח מאפשרות היום
להוזיל עלויות למי שידע להוכיח שעשה הכל כדי להקטין את הסיכון.

6 שאלות שחשוב לשאול כדי להיות מוכנים לרגע האמת

רכשת ביטוח רכב ויש בך תקווה שלא יהיה צורך להפעיל אותו בשנה הקרובה... אבל לכל מקרה שלא יהיה, גניבה, תאונה, או נזק מכל סיבה, צריך להיות מוכנים, וכדי לא להיות מופתעים.

לא מוצאים את הרכב? 3 צעדים ראשונים שיש לבצע לאחר שהרכב נגנב 

רכבכם נגנב? מה הצעדים שיש לבצע לאחר מקרה של גניבת רכב, אילו מסמכים יש לספק לחברת הביטוח ואיזה ביטוח מגן עליכם במקרה כזה? כל התשובות בכתבה הבאה.

כל השאלות בנושא השתתפות עצמית בביטוח רכב 

מהי השתתפות עצמית בביטוח רכב? איך זה עובד, מתי משלמים ומתי לא? האם ניתן להוזיל את העלויות של השתתפות עצמית? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

כל מה שצריך לדעת על עבר ביטוחי

עבר ביטוחי הינו ההיסטוריה של התביעות שלכם בחברות הביטוח. בעת רכישת ביטוח רכב, בין אם זה באונליין ובין אם דרך נציג מכירות, נישאל על העבר הביטוחי שלנו.

מה עושים במקרה של תאונת דרכים?

תאונות דרכים לצערנו קורות והרבה, הפגיעה בחלקן היא רק ברכוש ובחלקן לצערנו יש גם פגיעה בגוף. הדקות הראשונות שלאחר תאונה קשות ומלחיצות , יחד עם זאת חשוב לשמור על קור רוח עד כמה שניתן.

5 טיפים שיעזרו לכם לבחור ביטוח רכב שישתלם לכם  

העולם הדיגיטלי מאפשר לנו היום להשוות בקלות ובמהירות מחיר באמצעות האינטרנט - ריכזנו עבורכם טיפים חשובים כדי שתוכלו לבחור ביטוח רכב שישתלם לכם.

איך בוחרים ביטוח רכב שמתאים לכם?

חידוש ביטוח הרכב הגיע וזה הזמן להחליט האם לבטח את הרכב בביטוח מקיף או צד שלישי? והאם לרכוש כיסויים נוספים? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

שירותי דרך גרירה ורכב חלופי בביטוח הרכב  

מכירים את זה שאתם נוסעים ברכב ופתאום נסיעה שלווה הופכת לסיוט? פתאום מגלים פנצ'ר ? הרכב לא מניע? אז כיסוי שירותי דרך וגרירה נועד בדיוק למצבים הלא נוחים הללו.

גאים להיבחר כחברה מצטיינת בתחרות השנתית למצוינות ושירות לקוח של המרכז הישראלי לניהול! 

ליברה ממשיכה להוביל ! גאים להיבחר כחברה מצטיינת בתחרות השנתית למצוינות ושירות לקוח של המרכז הישראלי לניהול! ליברה קוטפת את המקום ה-1 בקטגוריית הטכנולוגיה ככלי לשיפור חווית הלקוח !

מתי להפעיל את ביטוח הרכב?

לפני שאתם מחליטים להפעיל את ביטוח הרכב ולתבוע את חברת הביטוח שלכם, כדאי שתדעו את המשמעויות של המהלך ואת הכדאיות שלו. כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

מחיר ביטוח רכב - כמה עולה ביטוח לרכב?

אז החלטתם שזה הזמן לרכוש ביטוח לרכב, התחלתם לעשות השוואת מחירים וסקר שוק, אבל האם אתם יודעים באמת כמה אמור לעלות הביטוח לרכב שלכם? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

ביטוח רכב - לא על שם בעל הרכב

לא תמיד בעל הרכב, על שמו רשום הרכב, הינו זה שנוהג בפועל. איזה ביטוח קבע המחוקק שחובה לרכוש על פי דין? מדוע חשוב למסור פרטים מלאים וכנים לחברת הביטוח? ומהן ההשלכות לנהיגה ללא ביטוח? בכתבה שלפניכם נענה על כל השאלות החשובות.

גבול אחריות - כל מה שצריך לדעת

גבול אחריות מתאר את סך כל הפיצויים שחברת הביטוח תשלם במקרה ספציפי ו/או בתקופה מוגדרת. איך הוא משפיע על הפוליסה שלנו ולמה חשוב לשים לב?

מערכות בטיחות לרכב - האם הן מוזילות את מחיר ביטוח הרכב?

מערכות בטיחות מתקדמות תורמות לשיפור תחושת הביטחון של הנהגים, והן גם יכולות להוזיל את עלויות ביטוח הרכב

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות
בביטוח רכב רכוש!
להצעת מחיר לביטוח רכב
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
צהריים טובים!

בחירה מצויינת להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323