מחפשים דרך לחתוך בהוצאות ביטוח הרכב? הכתבה הזאת בדיוק בשבילכם

איך אפשר לחתוך בהוצאות הביטוח שלכם? כל זאת ועוד בכתבה הבאה 


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

ענף ביטוח הרכב עבר שינויים רבים בשנים האחרונות בין היתר כתוצאה מכניסת שחקנים חדשים לשוק (כדוגמת ליברה), התחזקות הדיגיטל על פני הערוצים האחרים וכניסת טכנולוגיה המאפשרת התאמה פרסונלית של המחיר באופן יעיל יותר. אז איך השינויים הללו מאפשרים לחתוך בהוצאות הביטוח שלכם? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

רכשו פוליסה מותאמת פרסונלית אליכם

עם כניסתה של ליברה לענף הביטוח, היא פיתחה מודל פרסונלי, לתמחור הפוליסה בהתאמה אישית. המודל משקלל את הסיכון שלכם להיות מעורבים בתאונה, ותוך מס' דקות אתם מקבלים את המחיר המדויק ביותר עבורכם וזאת בהתאם למאפיינים האישיים שלכם, התנהגות הנהיגה, היקף הנסועה שלכם במהלך השנה, גיל, מין, מגדר, ועוד.

למה זה עשוי להוזיל עבורכם את ביטוח הרכב אתם שואלים? התשתית הטכנולוגית הפכה את הפרסונליזציה ליעילה, והיא מאפשרת לתמחר את הסיכון שלכם באופן מדויק יותר מבעבר, כך, מבוטחים רבים יכולים לחתוך את מחיר ביטוח הרכב בצורה משמעותית.

בדקו אילו כיסויים והרחבות רכשתם?

בדקו בצורה מקיפה האם כל הכיסויים בפוליסה רלוונטיים לכם. כיסוי שירותי דרך וגרירה, כיסוי שמשות, כיסוי פנסים ומראות ועוד- האם אתם זקוקים לכל הכיסויים? במידה ואין לכם צורך בכיסוי מסוים או שאינכם מעוניינים בו תוכלו לוותר עליו ובכך להוזיל את מחיר הפוליסה.

אפיינו באופן מדויק את הנוהגים ברכב

תשאלו את עצמכם כמה שאלות: מי נוסע באופן קבוע ברכב? האם אתם מאפשרים לכל אחד לנהוג ברכב שלכם? רק אתם נוהגים בו? או שאולי יש עוד אנשים ספציפיים שנוסעים עליו? מספר נהגים ספציפי כמו בעל ואישה, או בני משפחה עם מספר מוגבל של נהגים - מוזיל משמעותית את ביטוח הרכב שלכם. בנוסף, יש עוד כמה פרמטרים שיכולים לעזור לכם להוזיל את ביטוח הרכב. למשל: חשוב לעדכן מה גיל הנהג הצעיר ביותר שבאמת נוהג ברכב ולא סתם לזרוק מספר. ככל שמדובר בנהגים מבוגרים יותר מחיר הביטוח יורד. גם ותק הנהיגה משחק תפקיד: ככל שיש לכם יותר שנים על הכביש, כך הביטוח שלכם יוזל בהתאם.

זה נכון שלפעמים חשובה לנו הגמישות, ולאפשר לאנשים נוספים לנהוג ברכב במידת הצורך, אז חשוב שתדעו שאפשר היום לרכוש בחלק מחברות הביטוח תוספת של נהג זמני לתקופה קצרה בעלות זניחה ולפתור את הסוגיה. אז לא עדיף לשלם מחיר סמלי כשבאמת צריך מאשר לשלם מראש מחיר הרבה יותר יקר רק למקרה ש?

רכשו את הפוליסה באתר

כן. רבים חושבים שכדי להוזיל את עלויות הביטוח עליהם להתמקח עם נציג, אך בחברות רבות, המחיר הטוב ביותר מופיע דוקא באתר האינטרנט, כמו גם מבצעים ייחודיים לאתר והטבות לרכישה באתר מחוץ לזמני פעילות המוקד. שווה לבדוק זאת.

נוסעים מעט? רכשו ביטוח רכב שמתומחר בהתאם לקילומטראז'

ביטוח רכב שמתומחר בהתאם לקילומטראז' יכול לחתוך לכם את המחיר בצורה משמעותית. במידה ולא נוסעים הרבה כמובן. היקף הקילומטראז' שכל אחד מאיתנו נוסע במהלך השנה הוא שונה ומושפע מגורמים רבים כמו מקום העבודה, אורח החיים שלנו, מספר הרכבים בבית ועוד. אז כשלא נוסעים הרבה עם הרכב, למה לשלם כל כך הרבה כסף לחברת הביטוח? ליברה, שהחדירה מודל זה לענף הביטוח, נותנת משקל רב לפרמטר הזה בעת תמחור ביטוח הרכב.

העבר ביטוחי שלכם נקי? תוכלו לחתוך במחיר ביטוח הרכב

במידה והעבר הביטוחי שלכם נקי, ללא היסטוריית תביעות, יש לכך השפעה רבה על הצעת מחיר הביטוח שתקבלו מחברת הביטוח בכל פעם שתידרשו לחדש את הביטוח. העבר ביטוחי שלכם נקי בשלוש השנים האחרונות? מעולה. חברת הביטוח רואה בכם נהגים עם סיכון נמוך יותר מאשר נהגים שיש בעבר הביטוחי שלהם תביעה אחת או יותר. אם העבר הביטוחי שלכם נקי תוכלו להוזיל  את מחיר ביטוח הרכב.

רכשו את הפוליסה שאתם באמת צריכים

אז מתי כדאי לרכוש ביטוח מקיף ומתי ביטוח צד ג'?
ביטוח מקיף נותן כיסוי מלא גם לפגיעה ברכוש של המבוטח וגם לנזקים שנגרמו לצד ג', והוא מאפשר למבוטח להיות רגוע לחלוטין ולדעת שבעת הצורך יהיה לו כיסוי מקיף והוא לא יצטרך להיכנס להוצאות כספיות כבדות. עם זאת, בעיקר במקרים של רכבים מדגמים ישנים יחסית, יהיו מבוטחים שיעדיפו להוזיל עלויות ולרכוש ביטוח צד ג'. במקרה של רכב ישן ששוויו נמוך, ביטוח צד ג' יכול לתת מענה מספק ולהגן על המבוטח רק מפני מקרים שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם.

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח רכב על כל צרה שלא תבוא (חמסה חמסה), ביטוח רכב עם ליברה נותן מענה אמין וזמין במחיר מצויין הצעה לביטוח רכב ביטוח רכב בליברה
ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323