ביטוח רכב חדש - כל מה שחשוב לדעת

במאמר זה נרחיב על כל מה שחשוב לדעת על ביטוח לרכב חדש


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

ההחלטה לרכוש רכב חדש מהניילונים או רכב יד 2 משנתון מתקדם היא ללא ספק חוויה מרגשת ומשמחת, אך יש להיערך נכון לקראת ההוצאה, וחשוב להתייחס גם לנושא הביטוחים לרכב. ללא ספק רכב חדש הוא רכוש יקר ערך לכן עלינו לשמור עליו היטב, והדרך הנכונה להגן על רכב החלומות שלנו היא באמצעות ביטוח רכב. את הביטוח לרכב החדש יש לרכוש טרם היציאה ממגרש הרכב, ואין לקחת סיכונים מיותרים.

לא מעט ישראלים רוכשים רכבים חדשים או משנתון מתקדם דרך יבואני הרכב, חברות הליסינג חברות הטרייד אין או במגרשי הרכב. כאשר מזמינים רכב חדש דרך יבואן יש להמתין עד שחרור הרכב מהמכס, והיבואן דואג גם להליך הרישוי הנדרש על פי חוק. בעת מסירת הרכב  על ידי היבואן הוא דואג לרישום המכונית על שמנו, לכן עוד לפני היציאה מהמגרש עלינו להסדיר את נושא הביטוח.

כלל הזהב – רוכשים ביטוח לפני היציאה ממגרש היבואן או חברת הרכב

באופן כללי, החוק בישראל מחייב את כל בעלי הרכבים לרכוש ביטוח רכב חובה. בנוסף, ניתן לרכוש ביטוחי רשות כמו ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. ללא ביטוח חובה אסור לנהוג ברכב, זו עבירה חמורה ומעבר לכך קיים סיכון לכספנו מאחר והרכב אינו מבוטח ואם נהיה מעורבים בתאונה ניאלץ לתקן את הרכב ו/או לפצות אחרים מכספנו, מאחר ואין חברת ביטוח שתדאג לפיצויים.

ההמלצה של אנשי המקצוע למי שרוכש רכב חדש, היא לקבל את מספר הרכב בתהליך רכישתו, ומיד לערוך סקר שוק ולבצע השוואת ביטוח רכב בין כמה חברות ביטוח מובילות ואמינות.  כאמור, חייבים לרכוש ביטוח חובה על פי חוק, אך הרכב החדש או רכב יד שניה משנתון מתקדם שווה לא מעט כסף, לכן מומלץ להצטייד גם בביטוח מקיף.

חשוב לזכור כי ביטוח חובה מכסה נזקי גוף ונפש של הנהג והנוסעים ברכב המבוטח, וכן הולכי רגל שנפגעו עקב השימוש ברכב. ביטוח צד ג' מכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי כתוצאה מהשימוש ברכב המבוטח. ביטוח מקיף מכסה נזקי רכוש שנגרמו לרכב המבוטח וגם נזקים העלולים להיגרם לרכוש צד שלישי, הביטוח המקיף מכסה בין היתר נזקים לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, גניבה, ונדליזם, שריפה, אש, התפוצצות, שיטפון ועוד.

מהם המאפיינים שמשפיעים על ביטוח רכב חדש?

ישנם שני גורמים עיקריים המשפיעים על עלות הביטוח לרכב החדש. המאפיינים שמשפיעים על מחיר הביטוח הם:

  • מאפייני הרכב – שווי הרכב, עלות חלפים וחלקי חילוף, דגם, נפח מנוע, מערכות בטיחות המותקנות ברכב, אמצעי מיגון, פופולריות הרכב בקרב כנופיות הגנבים, פופולריות הדגם ועוד.
  • מאפייני הנהג – ותק רישיון נהיגה, גיל הנהג, מין הנהג (גבר או אישה), עבר ביטוחי של הנהג בשנים האחרונות, היסטוריית שלילות רישיון ועבירות תעבורה.

למידע נוסף על השירות החדש של ליברה - ביטוח לנהגים צעירים בצ'יק >

רכשנו רכב – איזה ביטוח כדאי לרכוש?

בשעה טובה רכשנו רכב חדש, ולפני מועד מסירתו עלינו להחליט איזה ביטוח לרכוש. כדי להבין איך לבחור נכון ביטוח לרכב חדש או רכב יד שניה משנתון מתקדם המומחים של ליברה ממליצים לנו להתייעץ עם אנשי המקצוע ולרכוש ביטוח מותאם אישית הכולל הרחבות שונות וסעיפים חשובים כמו חדש תמורת ישן, שירותי גרירה וחילוץ, כיסוי שמשות ופנסים, התחייבות לחלקי חילוף מקוריים וחדשים ועוד.

מומלץ לרכוש ביטוח חובה וביטוח מקיף כדי ליהנות מראש שקט מדאגות ועל מנת להגן על הרכוש היקר. הפוליסה חייבת להתאים למאפייני הרכב והנהגים, כיום יש מסלולים ייעודיים לביטוח רכב חדש, לדוגמה ביטוח לפי קילומטר למי שאינו מרבה לנהוג, לכן כדאי להשוות הצעות מחיר כדי להוזיל עלויות, וחשוב גם להתייחס למדד השירות של חברות הביטוח השונות כדי לקבל החלטה שקולה, חכמה ועניינית.

שות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

לפרטים נוספים

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח רכב על כל צרה שלא תבוא (חמסה חמסה), ביטוח רכב עם ליברה נותן מענה אמין וזמין במחיר מצויין הצעה לביטוח רכב ביטוח רכב בליברה
ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323