ביטוח מקיף לרכב

ביטוח המקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לרכב, כולל נזקים לצד שלישי. רוצה לקבל הצעה לביטוח מקיף שתחסוך לך עד 50% במחיר?


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח שמכסה נזקי רכוש של הרכב (הכיסוי כולל גם נזקים לרכב שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, או כל סיבה אחרת.

בליברה הביטוח המקיף לרכב מותאם באופן פרסונלי, ומאפשר לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם ברכב. נהגים שנוסעים מעט, הורים לילדים מתחת לגיל 14, ונהגים שלא תבעו את הביטוח, יכולים לחסוך באופן משמעותי.  

איזה כיסויים כלולים בפוליסת ביטוח מקיף?

 • נזק חלקי או אובדן מלא לרכב כתוצאה מגניבה, תאונה, התנגשות, התהפכות, שריפה, התפוצצות, שיטפון וסערה, פגיעת ברק, ועוד
 • אחריות כלפי צד שלישי – כיסוי לנזק שנגרם לרכב או רכוש צד שלישי, כתוצאה משימוש ברכב המבוטח
 • זכאות לרכב חלופי למקום התאונה, לבית או למקום העבודה, לפי בחירת המבוטח.
 • הגנה משפטית בגין עבירות פליליות בעת תאונת דרכים
 • כיסוי לנהיגה אקראית של נותני שירותים
 • כיסוי לשבר שמשות
 • כיסוי לפנסים ומראות צד כולל בית המראה ומכלול המראה
 • כיסוי לנזק או אבדן גמור שנגרמו לרכב כתוצאה מרעידת אדמה

סרטון הדרכה- זכויות מבוטח בביטוח רכב
למה לרכוש ביטוח מקיף לרכב דווקא בליברה?

 • שקט נפשי לא חייב להיות יקר - בליברה, אנחנו מתאימים את מחיר ביטוח המקיף לכל מבוטח באופן פרסונלי, לפי התנהגות הנהיגה שלו, מאפייניו האישיים, ואופן השימוש שלו ברכב. כך, באמצעות מספר שאלות נוכל להוזיל עבורך את מחיר הביטוח באופן משמעותי.
 • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר.
 • בליברה תוכל לנהל את הפוליסה On-Line - להוסיף כיסויים בהתאמה אישית, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים, לדווח על תביעה לעקוב אחר תהליך הטיפול בה.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש שנה שנייה ברציפות! , בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2022 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שלישית ברציפות!
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"-  נוסעים מעט? קבלו הנחה! הורים לילדים קטנים? קבלו הנחה! עניתם "כן" על כמה שאלות יחד? קבלו הנחה נוספת! הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?כמה עולה ביטוח מקיף?

עלות ביטוח מקיף מושפעת מפרמטרים רבים, ביניהם סוג הרכב, גילאי הנהגים והעבר הביטוחי. תחום זה הולך ומתפתח, ואנו מתחילים לראות מגמה של התאמת עלות הביטוח להתנהגות נהיגה ולמאפיינים אישיים.

אנחנו בליברה (ובעקבותינו גם חברות נוספות) לקחנו את נושא התמחור צעד קדימה, ופיתחנו מודל פרסונלי, המאפשר להתאים את הצעת המחיר לכל לקוח, כך שבהתאם למידע נוסף שהוא נותן לנו הוא יכול לקבל הנחות משמעותיות ולהוזיל את עלות ביטוח הרכב שלו. דוגמאות לשאלות שעשויות להעניק הנחה נוספת: היקף הנסיעה השנתי, גילאי ילדים, מערכות מובנות ברכב המודדות את התנהגות הנהיגה, היסטוריית תביעות ארוכה יותר מ-3 שנים ועוד.

אתם עשויים להיתקל בהבדלים בעלויות הביטוח שמציעות חברות הביטוח השונות. הבדלים אלו נובעים ממודל תמחור שונה על פיו פועלת כל חברה, מהפרמטרים שהיא לוקחת בחשבון בעת תמחור הסיכון ובמשקל שהיא נותנת לכל אחד מהם, ומהכיסויים הכלולים בביטוח. ניתן לבצע השוואת מחירים לביטוח מקיף בדיגיטל או באמצעות נציג טלפוני – שימו לב בעת השוואת המחירים להשוות גם את הכיסויים הכלולים בביטוח מקיף.

ישנן חברות שמציעות תמחור על בסיס נסועה- ביטוח רכב לפי קילומטר (מודל שהחדירה ליברה לענף עם תחילת פעילותה)- כלומר, תמחור לפי מספר הקילומטרים שהרכב צפוי לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר הנסועה (היקף הקילומטראז') נמוכה מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר היות, והסיכוי לתאונה פוחת ככל שנוסעים פחות ברכב.

מדוע חשוב לעשות ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח מקיף לרכב חשוב כיוון שהוא מספק לכם את ההגנה הרחבה ביותר במקרים של נזק לרכבכם או לרכוש של צד ג'. כך לדוגמא, במקרה של תאונה או כל פגיעה אחרת ברכב, אתם תהיו מכוסים ותימנעו מהוצאה כספית משמעותית. בנוסף, במקרה ונגרם נזק לצד ג' בתאונה תהיו מכוסים ולא תצטרכו לשלם מכיסכם את הפיצוי לצד ג' שפגעתם בו.

במידה ורכשתם ביטוח מקיף, תהיו זכאים להחזר כספי גם במקרים של גניבה או טוטאל-לוס, בעוד שאם אין לכם ביטוח מקיף תצטרכו לשאת בכל העלויות הגבוהות שכרוכות ברכישת רכב חדש, ללא קבלת פיצוי כספי..

איך מצטרפים לביטוח מקיף בליברה?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. השב על מספר שאלות קצרות, ובסיום התהליך תוכל לקבל הצעת מחיר לביטוח מקיף לרכב, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה..רוצה להתחיל? לחץ כאן

שאלות ותשובות בנושא ביטוח מקיףמה לא מכוסה במסרת ביטוח רכב מקיף?

 • נזק כתוצאה ממעשה זדון של המבוטח או מי מטעמו
 • תיקון עקב קלקול מכני – התחממות של המנוע עקב חוסר במים, חוסר בשמן
 • רכוש שהיה ברכב ולא מקובע, לדוגמא: משקפי שמש, ארנק, תיקים, ציוד אישי וכו'
 • נזק לאנטנות
 • פנצ'רים
 • נזק שערכו נמוך מגובה ההשתתפות העצמית

מה גובה ההשתתפות העצמית בביטוח מקיף?

חברות הביטוח גובות סכומים שונים של השתתפות עצמית מהמבוטח, ובעת השוואת הצעת המחיר חשוב לשים לב גם לכך. אם רוצים להימנע מתשלום השתתפות עצמית, ניתן לרכוש, כיסוי "ביטול השתתפות עצמית" ולהיות רגועים שבמקרה של נזק לא תצטרכו לשלם כלום. בליברה גובה ההשתתפות העצמית במוסך הסדר הינו 990 ₪, במוסך שאינו הסדר 2000 ₪ והשתתפות עצמית כלפי צד שלישי 1500 ₪.

מה ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח מקיף לרכב?

ביטוח חובה מספק לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי הרגל (אם היו מעורבים בתאונה) כיסוי ביטוחי למקרה של נזקי גוף בעקבות תאונה. ביטוח זה הינו ביטוח שכל בעל רכב בישראל מחויב לרכוש על פי חוק, ונסיעה ללא ביטוח חובה בתוקף מהווה עבירה, בעקבותיה עלול להיגזר על הנהג קנס כספי משמעותי. לעומת זאת ביטוח מקיף, הוא ביטוח רשות ומכסה אתכם בנזקי רכוש של הרכב (הכיסוי כולל גם נזקים לרכב שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, או כל סיבה אחרת.

מה ההבדל בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף? 

ביטוח מקיף כולל בתוכו גם את כיסויי ביטוח צד ג' וגם ביטוח עבורכם במידה ורכבכם נפגע, בעוד שביטוח רכב צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', ואינו מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב.

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

להצעת מחיר לביטוח רכב
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
צהריים טובים!

בחירה מצוינת להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח מקיף בליברה?
הצעה לביטוח מקיף
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ