האם ניתן להעביר את ביטוח המשכנתא מהבנק לחברת ביטוח?

הגעתם לחתום על משכנתא ואז ביקשו מכם ביטוח משכנתא, מה זה הביטוח הזה ומה הוא כולל? לכל המידע קראו עכשיו!

ליברה, תנו לי הצעה לביטוח משכנתא

מערכת מגזין ליברה, 21/11/2023

אנחנו מכירים את זה. התרגשתם כל כך לקבל את המשכנתא מהבנק, רציתם רק לחטוף כבר את הדפים החתומים ולצאת החוצה מסניף הבנק, אז כבר לקחתם את הכל בעסקת חבילה – את המשכנתא ואת פוליסות הביטוח שנלוות לה. עם הזמן גיליתם שהדשא של השכן בהחלט ירוק יותר, וחברות ביטוח רבות מציעות מחירים וכיסויים משתלמים יותר. אז מה עושים?

האם ניתן להעביר את פוליסת ביטוח המשכנתא שנעשתה באמצעות הבנק לחברת ביטוח?

כן! למעשה, זוהי פוליסה ככל הפוליסות, וכפי שאפשר לנייד פוליסת ביטוח רכב, בריאות או דירה, כך גם אפשר לנייד את פוליסת ביטוח החיים והמבנה למשכנתא.

בתהליך לקיחת המשכנתא מהבנק, תקבלו הצעה לרכוש דרכו גם את ביטוח החיים וביטוח המבנה למשכנתא. ההמלצה שלנו, לכל מי שנמצא בתהליך של נטילת משכנתא, לערוך השוואת מחירים של הביטוח לפני שממהרים לרכוש אותו דרך הבנק. מדובר בפעולה פשוטה שאפשר לעשות כיום בשיחת טלפון קצרה או דרך הדיגיטל, מכל מקום ובכל זמן, ושיכולה לחסוך לכם הרבה כסף. אז נכון שרכיב הביטוח נראה זניח ביחס לעסקת המשכנתא כולה, אבל חסכון של כמה עשרות שקלים בחודש מצטבר בסופו של דבר לחסכון של אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא כולה. וחשוב לזכור, הביטוח שרכשתם בתחילת הדרך לא חייב ללוות אתכם לכל התקופה. לכן אנו גם ממליצים, כל מספר שנים, לערוך סקר שוק בין מספר חברות ביטוח ולבדוק אם יש חברה שמציעה לכם  תנאים טובים יותר, ולהעביר את הביטוח אליה.

מהם היתרונות ברכישת ביטוח באופן ישיר בחברת ביטוח לעומת ביטוח דרך הבנק?

  • פרמיות נמוכות יותר – אמנם אין כאן כלל מחייב, אך זה נכון למרבית ההצעות שתקבלו מחברות הביטוח.
  • אפשרות להוסיף ביטוח צד ג' – בניגוד לבנקים אשר מוגבלים במכירת כיסויים והרחבות, חברות הביטוח יכולות להציע כיסוי צד ג', שהינו ביטוח חשוב המכסה מקרים בהם אירועים שהתרחשו בדירה שלך גרמו לנזק בדירות הסמוכות או לאדם השהה בדירתך.
  • ביטוח תכולה – בדומה לצד ג', הבנק אינו רשאי להציע ביטוח תכולה לדירה. זהו חסרון נוסף שכן, חברות ביטוח מאפשרות להוסיף ביטוח תכולה לביטוח משכנתא בעלות נמוכה במיוחד, כדי להגן על תכולת הדירה - חפצים ופריטים יקרי ערך הנמצאים בה.

כיצד תהליך ההעברה עובד?

היינו יכולים לספר לכם שתהליך העברת הביטוח מהבנק לחברת ביטוח הוא תהליך לא פשוט, שכרוך בפרוצדורה, החלפת פקסים בין הבנק לחברת הביטוח, חתימה על הצהרות ועוד, וזה באמת נכון. אבל אנחנו לא נשים על זה דגש בכלל, כי ליברה דואגת לנייד את פוליסת הביטוח שלכם מהבנק כך שאתם לא צריכים להתעסק כמעט בכלום.

למה ביטוח משכנתא דווקא בליברה?

ליברה מבינה שגם אם מחירי הדירות בעננים - מחירי ביטוח משכנתא לא חייבים להיות בשמיים! הנה כמה מהיתרונות הייחודיים אצלנו בליברה:

  • מחירים אטרקטיביים – אתם כבר יודעים שעם המחירים האטרקטיביים של ליברה אי אפשר להתחרות. זה סוד הכוח שלנו!
  • שירות מנצח וניהול הפוליסה שלכם באופן דיגיטלי – לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לדווח על תביעה ולעקוב אחר תהליך הטיפול בה.

האמור בכתבה זו הנו בכפוף להנחיות החיתום ותנאי הפוליסות של ליברה חברה לביטוח בע"מ המפורסמות באתר החברה בכתובת www.lbr.co.il

צהריים טובים!

בחירה מצויינת להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח משכנתא בליברה?
הצעה לביטוח משכנתא
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323