ביטוח רכב פרסונלי בליברה

אנחנו מאמינים שמגיע לך ביטוח מותאם אישית עבורך, מכל מקום, 24/7 ובמחיר שיפתיע אותך


ליברה, תנו לי הצעה

ביטוח רכב בליברה


ליברה מתאימה לכם את ביטוח הרכב באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם ברכב. נוסעים מעט? הורים לילדים מתחת לגיל 14? לא תבעתם כבר שנים? מגיע לכם לשלם פחות.

לפני שנפרט את כל היתרונות שביטוח הרכב של ליברה מעניק לכם ואת הכיסויים הייחודיים שכלולים בו, חשוב לדעת שקיימים 3 סוגי ביטוח רכב עיקריים: ביטוח חובה ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כדי לדעת איזה ביטוח רכב אתם בדיוק צריכים ומה מתאים לכם, חשוב להבין מה ההבדלים בין סוגי ביטוח הרכב ומה כל אחד מהם מכסה.

ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא ביטוח המחוייב על פי חוק, בהתאם לפקודת רכב מנועי, והוא נועד לכסות נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח והולכי רגל שנפגעו עקב השימוש ברכב (תאונת דרכים). הכיסוי הביטוחי כולל את ההוצאות הרפואיות, פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל. הפרמטרים לקביעת מחיר ביטוח חובה לרכב: מין הנהג, גיל, ותק נהיגה, היסטוריה של תאונות, היסטוריה של הרשעות ושלילות, סוג רכבכריות אוויר, נפח מנוע ועוד.

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח שמכסה נזקי רכוש של הרכב (הכיסוי כולל גם נזקים לרכב שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, ועוד. פוליסת ביטוח מקיף לרכב מיועדת לטובת כיסוי העלויות בגין תיקון הנזקים, או קבלת פיצוי כספי במקרה של טוטאל לוס (אובדן מלא של הרכב) ולכן, כדי להשלים את הכיסוי הביטוחי, מומלץ לרכוש בנוסף לביטוח החובה גם ביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח מקיף מעניקה שקט נפשי למבוטחים, משום שחלילה במקרה של נזק לרכב, הם מכוסים ותיקון רכבם בעזרת חברת הביטוח (או קבלת פיצוי כספי במקרי טוטאלוס וגניבה) חוסך להם עלויות כבדות. הביטוח המקיף כולל בד"כ חוץ מפיצוי או תיקון הנזק שנגרם לרכב גם שירותים וכיסויים נוספים כדוגמת פיצוי על נזק לשמשות, לפנסים ומראות, שירותי דרך וגרירה, טיפול משפטי מול צד ג', רכב חלופי ועוד.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. ביטוח רכב צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב. ביטוח צד ג' לרכב מיועד לבעלי רכב, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח הרכב, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. ביטוח צד ג' כלול בתוך הביטוח המקיף.


שאלות ותשובות

כיצד נקבע מחיר ביטוח הרכב?

ברוב החברות מחיר ביטוח הרכב משוקלל לפי סוג הרכב, גילאי הנהגים ועבר ביטוחי (כולל התייחסות לתביעות ב-3 השנים האחרונות). תחום זה הולך ומתפתח, ואנו מתחילים לראות מגמה של התאמת עלות הביטוח להתנהגות נהיגה ולמאפיינים אישיים.אנחנו בליברה (ובעקבותינו גם חברות נוספות) לקחנו את נושא התמחור צעד קדימה, ופיתחנו מודל פרסונלי, המאפשר להתאים את הצעת המחיר לביטוח רכב לכל לקוח, ובהתאם למאפייניו האישיים והתנהגות הנהיגה שלו, להוזיל את עלות ביטוח הרכב שלו.

האם מספר הקילומטרים שהרכב נוסע משפיע על מחיר הביטוח? 

כן, עם תחילת פעילותה, החדירה ליברה מודל תמחור פרסונלי, המבוסס על פרמטרים שונים, שאחד מהם הוא מספר הקילומטרים שהרכב צפוי לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר היקף הקילומטראז' נמוך, מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר.

איך אדע אם כדאי לי לבטח את הרכב בביטוח מקיף?

ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי למקרה של פגיעה או נזק לרכב. לכן, ההחלטה מתקבלת בדרך כלל בהתאם לשווי הרכב, ומשתנה בהתאם לרגישות של כל אדם לרכבו. לרוב, מומלץ לבטח בביטוח מקיף רכבים ששווים מעל ל- 30,000 ₪.

אילו רכבים מומלץ לבטח בביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי למקרה שנגרם נזק לגורם שלישי. הביטוח המקיף לרכב כולל בתוכו כיסוי זה, אולם הוא גם ניתן לרכישה בנפרד. במידה ושווי הרכב נמוך יחסית, מומלץ לרכוש ביטוח צד ג' בלבד. כך, במקרה של תאונה, הביטוח אמנם לא יפצה בגין הנזק לרכבו של המבוטח, אך יפצה בגין הנזק שנגרם לצד השלישי.

מדוע צריך ביטוח חובה ומה הוא מכסה?

ביטוח חובה מחוייב על פי חוק, ומספק לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי הרגל (אם היו מעורבים בתאונה) כיסוי ביטוחי למקרה של נזקי גוף בעקבות תאונה.

האם אפשר לנהוג ברכב ללא ביטוח חובה?

לא. ביטוח חובה הינו ביטוח שכל בעל רכב בישראל מחויב לרכוש על פי חוק, ונסיעה ללא ביטוח חובה בתוקף מהווה עבירה, בעקבותיה עלול להיגזר על הנהג קנס כספי משמעותי.

מה משפיע על עלות ביטוח החובה?

תעריף ביטוח החובה הינו תעריף מפוקח, המשתנה בהתאם לנתוני הרכב ולנתוני הנהג. בין הפרמטרים המשפיעים על המחיר: גיל הנהגים ועברם הביטוחי, סוג הרכב, נפח המנוע, אמצעי מיגון ועוד.

למה יש הבדלי מחירים בין חברות הביטוח בביטוח חובה?

עלות ביטוח החובה נקבעת לפי פרמטרים שקבע הרגולטור. כל חברה הגדירה משקל לכל אחד מהפרמטרים (גיל, מין, נפח מנוע, מערכות בטיחות וכו'), בהתאם לרמת הסיכון שהוא משקף בעיניה, ולכן עשויים להיות הבדלי מחירים בין החברות השונות.

מהי השתתפות עצמית?

כל נהג נושא באחריות חלקית להשתתפות בתאונה, גם אם התאונה לא נגרמה באשמתו. לכן, במקביל לכיסוי הנזק על ידי חברת הביטוח, גם המבוטח משלם חלק מסויים מעלות התיקון, בהתאם לתנאי הפוליסה אותה רכש. החלק הכספי אותו נדרש המבוטח לשלם נקרא השתתפות עצמית.

מהו עבר ביטוחי?

עבר ביטוחי הוא מסמך שכולל את ההיסטוריה שלכם מבחינת תביעות קודמות שהוגשו לחברת הביטוח הנוכחית או הקודמת. ישנה חשיבות רבה לעבר הביטוחי, בפרט כשרוכשים ביטוח בחברה שונה מזו שאתם מבוטחים בה, משום שהמחיר של פוליסת ביטוח הרכב מושפע באופן ישיר מאותו עבר ביטוחי שצריך להוכיח את קיומו או היעדרו.כמובן שגם במידה וכן הוגשו תביעות אפשר להיות מבוטחים אך התשלום יהיה גבוה יותר .

רוצה להוזיל את
מחיר הביטוח שלך?
ליברה, תוזילו לי!

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך


רק ליברה מחשבת את מחיר הביטוח לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב ליברה, תנו לי הצעה ספרו לי עוד
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר ליברה, תנו לי הצעה ספרו לי עוד
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר ליברה, תנו לי הצעה ספרו לי עוד
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
פעולות  מהירות
לכל הפעולות המהירות

קרה לך מקרה? באיזה נושא?

אנחנו נעזור לך לדווח על זה כמה שיותר מהר ואם צריך גם להגיש תביעה

בדיקת כיסוי צד ג׳
כאן אפשר לבדוק אם לרכב שפגע בך יש כיסוי צד ג' בליברה

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים
למה ליברה
ליברה, תנו לי הצעה
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323