ביטוח רכב פרסונלי בליברה

רוצה לקבל הצעה לביטוח רכב שתחסוך לך עד 50% במחיר?


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

ביטוח רכב בליברה


ליברה מתאימה לכם את ביטוח הרכב באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם ברכב. נוסעים מעט? הורים לילדים מתחת לגיל 14? לא תבעתם כבר שנים? מגיע לכם לשלם פחות.

לפני שנפרט את כל היתרונות שביטוח הרכב של ליברה מעניק לכם ואת הכיסויים הייחודיים שכלולים בו, חשוב לדעת שקיימים 3 סוגי ביטוח רכב עיקריים: ביטוח חובה ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כדי לדעת איזה ביטוח רכב אתם בדיוק צריכים ומה מתאים לכם, חשוב להבין מה ההבדלים בין סוגי ביטוח הרכב ומה כל אחד מהם מכסה.
ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא ביטוח המחוייב על פי חוק, בהתאם לפקודת רכב מנועי, והוא נועד לכסות נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח והולכי רגל שנפגעו עקב השימוש ברכב (תאונת דרכים). הכיסוי הביטוחי כולל את ההוצאות הרפואיות, פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל. הפרמטרים לקביעת מחיר ביטוח חובה לרכב: מין הנהג, גיל, ותק נהיגה, היסטוריה של תאונות, היסטוריה של הרשעות ושלילות, סוג רכבכריות אוויר, נפח מנוע ועוד.
ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח שמכסה נזקי רכוש של הרכב (הכיסוי כולל גם נזקים לרכב שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, ועוד. פוליסת ביטוח מקיף לרכב מיועדת לטובת כיסוי העלויות בגין תיקון הנזקים, או קבלת פיצוי כספי במקרה של טוטאל לוס (אובדן מלא של הרכב) ולכן, כדי להשלים את הכיסוי הביטוחי, מומלץ לרכוש בנוסף לביטוח החובה גם ביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח מקיף מעניקה שקט נפשי למבוטחים, משום שחלילה במקרה של נזק לרכב, הם מכוסים ותיקון רכבם בעזרת חברת הביטוח (או קבלת פיצוי כספי במקרי טוטאלוס וגניבה) חוסך להם עלויות כבדות. הביטוח המקיף כולל בד"כ חוץ מפיצוי או תיקון הנזק שנגרם לרכב גם שירותים וכיסויים נוספים כדוגמת פיצוי על נזק לשמשות, לפנסים ומראות, שירותי דרך וגרירה, טיפול משפטי מול צד ג', רכב חלופי ועוד.
ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. ביטוח רכב צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב. ביטוח צד ג' לרכב מיועד לבעלי רכב, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח הרכב, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. ביטוח צד ג' כלול בתוך הביטוח המקיף.


שאלות ותשובות

כיצד נקבע מחיר ביטוח הרכב?

ברוב החברות מחיר ביטוח הרכב משוקלל לפי סוג הרכב, גילאי הנהגים ועבר ביטוחי (כולל התייחסות לתביעות ב-3 השנים האחרונות). תחום זה הולך ומתפתח, ואנו מתחילים לראות מגמה של התאמת עלות הביטוח להתנהגות נהיגה ולמאפיינים אישיים.אנחנו בליברה (ובעקבותינו גם חברות נוספות) לקחנו את נושא התמחור צעד קדימה, ופיתחנו מודל פרסונלי, המאפשר להתאים את הצעת המחיר לביטוח רכב לכל לקוח, ובהתאם למאפייניו האישיים והתנהגות הנהיגה שלו, להוזיל את עלות ביטוח הרכב שלו.

האם מספר הקילומטרים שהרכב נוסע משפיע על מחיר הביטוח? 

כן, עם תחילת פעילותה, החדירה ליברה מודל תמחור פרסונלי, המבוסס על פרמטרים שונים, שאחד מהם הוא מספר הקילומטרים שהרכב צפוי לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר היקף הקילומטראז' נמוך, מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר.

איך אדע אם כדאי לי לבטח את הרכב בביטוח מקיף?

ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי למקרה של פגיעה או נזק לרכב. לכן, ההחלטה מתקבלת בדרך כלל בהתאם לשווי הרכב, ומשתנה בהתאם לרגישות של כל אדם לרכבו. לרוב, מומלץ לבטח בביטוח מקיף רכבים ששווים מעל ל- 30,000 ₪.

אילו רכבים מומלץ לבטח בביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי למקרה שנגרם נזק לגורם שלישי. הביטוח המקיף לרכב כולל בתוכו כיסוי זה, אולם הוא גם ניתן לרכישה בנפרד. במידה ושווי הרכב נמוך יחסית, מומלץ לרכוש ביטוח צד ג' בלבד. כך, במקרה של תאונה, הביטוח אמנם לא יפצה בגין הנזק לרכבו של המבוטח, אך יפצה בגין הנזק שנגרם לצד השלישי.

מדוע צריך ביטוח חובה ומה הוא מכסה?

ביטוח חובה מחוייב על פי חוק, ומספק לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי הרגל (אם היו מעורבים בתאונה) כיסוי ביטוחי למקרה של נזקי גוף בעקבות תאונה.

האם אפשר לנהוג ברכב ללא ביטוח חובה?

לא. ביטוח חובה הינו ביטוח שכל בעל רכב בישראל מחויב לרכוש על פי חוק, ונסיעה ללא ביטוח חובה בתוקף מהווה עבירה, בעקבותיה עלול להיגזר על הנהג קנס כספי משמעותי.

מה משפיע על עלות ביטוח החובה?

תעריף ביטוח החובה הינו תעריף מפוקח, המשתנה בהתאם לנתוני הרכב ולנתוני הנהג. בין הפרמטרים המשפיעים על המחיר: גיל הנהגים ועברם הביטוחי, סוג הרכב, נפח המנוע, אמצעי מיגון ועוד.

למה יש הבדלי מחירים בין חברות הביטוח בביטוח חובה?

עלות ביטוח החובה נקבעת לפי פרמטרים שקבע הרגולטור. כל חברה הגדירה משקל לכל אחד מהפרמטרים (גיל, מין, נפח מנוע, מערכות בטיחות וכו'), בהתאם לרמת הסיכון שהוא משקף בעיניה, ולכן עשויים להיות הבדלי מחירים בין החברות השונות.

מהי השתתפות עצמית?

כל נהג נושא באחריות חלקית להשתתפות בתאונה, גם אם התאונה לא נגרמה באשמתו. לכן, במקביל לכיסוי הנזק על ידי חברת הביטוח, גם המבוטח משלם חלק מסויים מעלות התיקון, בהתאם לתנאי הפוליסה אותה רכש. החלק הכספי אותו נדרש המבוטח לשלם נקרא השתתפות עצמית.

מהו עבר ביטוחי?

עבר ביטוחי הוא מסמך שכולל את ההיסטוריה שלכם מבחינת תביעות קודמות שהוגשו לחברת הביטוח הנוכחית או הקודמת. ישנה חשיבות רבה לעבר הביטוחי, בפרט כשרוכשים ביטוח בחברה שונה מזו שאתם מבוטחים בה, משום שהמחיר של פוליסת ביטוח הרכב מושפע באופן ישיר מאותו עבר ביטוחי שצריך להוכיח את קיומו או היעדרו.כמובן שגם במידה וכן הוגשו תביעות אפשר להיות מבוטחים אך התשלום יהיה גבוה יותר .מאמרים ביטוח רכב

חידוש ביטוח רכב - כל מה שצריך לדעת 

הגעתם לרגע שצריך לחדש את ביטוח הרכב? בדיוק בשביל זה הכנו את הכתבה הזאת.

ספרו לי עוד

איך אפשר לשלם פחות על ביטוח הרכב?  

כשאנחנו מחפשים ביטוח לרכב, אנחנו תמיד נשאף לרכוש את הביטוח שמספק לנו את הכיסויים המקיפים ביותר, במחיר הנמוך ביותר. מאמר זה יעזור לכם להוזיל את המחיר שאתם משלמים על ביטוח הרכב שלכם.

ספרו לי עוד

לא מוצאים את הרכב? 3 צעדים ראשונים שיש לבצע לאחר שהרכב נגנב 

רכבכם נגנב? מה הצעדים שיש לבצע לאחר מקרה של גניבת רכב, אילו מסמכים יש לספק לחברת הביטוח ואיזה ביטוח מגן עליכם במקרה כזה? כל התשובות בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

כל השאלות בנושא השתתפות עצמית בביטוח רכב 

מהי השתתפות עצמית בביטוח רכב? איך זה עובד, מתי משלמים ומתי לא? האם ניתן להוזיל עלויות של השתתפות עצמית? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

כל מה שצריך לדעת על עבר ביטוחי

מהו עבר ביטוחי וכיצד הוא משפיע על מחיר הביטוח?

ספרו לי עוד

ביטוח צד ג' - מתי זה כדאי?  

מהו ביטוח צד ג' (המוכר גם כביטוח צד שלישי) ומה הוא מכסה? כל מה שרציתם לדעת על החשיבות של ביטוח צד ג', מדוע לא כדאי לוותר עליו, ולמי ביטוח צד ג' יכול לתת מענה מספק? ערכנו עבורכם השוואה קצרה בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף.

ספרו לי עוד

מה עושים במקרה של תאונת דרכים?  

ריכזנו עבורכם מס' טיפים חשובים שיסייעו לכם להתנהל נכון במקרים של תאונת דרכים - כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

5 טיפים שיעזרו לכם לבחור ביטוח רכב שישתלם לכם  

ריכזנו עבורכם טיפים חשובים כדי שתוכלו לבחור ביטוח רכב שישתלם לכם! כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

כיצד לחסוך בביטוח הרכב?

כיצד ענף הביטוח הושפע מהטכנולוגיה שסובבת אותנו, מה זה מודל מבוסס פרסונליזציה, וכיצד זה יכול להוזיל במאות שקלים את פוליסת הביטוח שלכם? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

איך בוחרים ביטוח רכב שמתאים לכם?

חידוש ביטוח הרכב הגיע וזה הזמן להחליט האם לבטח את הרכב בביטוח מקיף או צד שלישי? והאם לרכוש כיסויים נוספים? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

שירותי דרך גרירה ורכב חלופי בביטוח הרכב  

מה כלול בכיסוי זה ומתי כדאי לנו להשתמש בו? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

מתי להפעיל את ביטוח הרכב?

האם כדאי להפעיל את ביטוח הרכב בכל מצב? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

כמה עולה ביטוח לרכב?

אז החלטתם שזה הזמן לרכוש ביטוח לרכב, התחלתם לעשות השוואת מחירים וסקר שוק, אבל האם אתם יודעים באמת כמה אמור לעלות הביטוח לרכב שלכם? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

כיצד עבר ביטוחי משפיע על עלות ביטוח הרכב?

מדוע חברות הביטוח רוצות לדעת מה העבר הביטוחי שלנו? ולמה זה חשוב לצורך קביעת מחיר הביטוח? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

למה צריך ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח הוא אחד המרכיבים החשובים באחזקה של רכב ואין ספק שהוא משפיע לא מעט על ההוצאה החודשית שלנו.

ספרו לי עוד

יוצאים לטיול? כך לא תיתקעו בדרך

טיול משפחתי יכול להיות חוויה נפלאה, אבל גם להפוך בקלות לסיוט אם לא נערכים אליו היטב – וזה כולל גם את הכנת הרכב. איך מכינים את הרכב לטיול ומה עושים אם בכל זאת נתקעים?

ספרו לי עוד

קונים רכב? בדקו איך סוג הרכב והשנתון משפיעים על הביטוח

מומלץ לבדוק מה תהיה עלות הביטוח כבר לפני רכישת הרכב, ולהבין אילו פרמטרים הקשורים לסוג הרכב ולגילו עשויים להשפיע על תמחור ביטוח הרכב

ספרו לי עוד

כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב

מה הביטוח המקיף לרכב מכסה? ולא פחות חשוב, מה הביטוח המקיף לא מכסה? בקיצור, כל הדברים החשובים בפוליסה במילים פשוטות וברורות

ספרו לי עוד

איך להתנהל נכון עם נזקי הסערה?

שינויי האקלים מביאים עימם החרפה בעוצמת הסופות והסערות ומציפים (תרתי משמע) את החשיבות של הביטוח.

ספרו לי עוד

איך להוזיל את עלות ביטוח הרכב?

איך נקבע מחיר הביטוח? ואיך אפשר להוזיל עלויות? בקיצור, כל הדברים החשובים בפוליסה במילים פשוטות וברורות

ספרו לי עוד

5 כללי הברזל שישמרו אתכם מבוטחים נכון וזול גם בחורף?

תנאי מזג האוויר בחורף מגדילים את הסיכוי למעורבות בתאונות דרכים, מעלים
את כמות הרכבים הזקוקים לחילוץ בדרכים ומגדילים את החשיפה לנזקי רכוש
בשל הצפות, נפילות חפצים כבדים או מכות ברק. חברות הביטוח מאפשרות היום
להוזיל עלויות למי שידע להוכיח שעשה הכל כדי להקטין את הסיכון.

ספרו לי עוד

6 שאלות שחשוב לשאול כדי להיות מוכנים לרגע האמת

כל מה שצריך לשאול את חברת הביטוח כשרוכשים ביטוח רכב כדי להיות מוכנים למקרה בו חס וחלילה יהיה צורך להפעיל אותו

ספרו לי עוד

מה זה ביטוח רכב לפי קילומטר?

ענף ביטוח הרכב הולך ומשתנה, אחד השינויים הבולטים שמציעות החברות הוא תמחור הצעת המחיר לפי קילומטר.

ספרו לי עוד

5 כללי ברזל להשוואת מחירי ביטוח רכב

ענף ביטוח הרכב ידוע כענף המאופיין בתחרותיות גבוהה בין חברות הביטוח, ולכן מומלץ וכדאי לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים בטרם רוכשים פוליסת ביטוח רכב.  כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

ביטוח רכב באינטרנט: ביטוח רכב אונליין פשוט ומהיר

האם ביטוח רכב אונליין זול יותר? מהן היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט? כל זאת ועוד בכתבה הבאה

ספרו לי עוד

רוצה להוזיל את
מחיר הביטוח שלך?
ליברה, תוזילו לי!

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך


רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
פעולות  מהירות
לכל הפעולות המהירות

קרה לך מקרה? באיזה נושא?

אנחנו נעזור לך לדווח על זה כמה שיותר מהר ואם צריך גם להגיש תביעה

פרטי פוליסת ביטוח חובה
כאן ניתן למצוא את פרטי פוליסת ביטוח החובה, אם ברשותך הפרטים הנדרשים

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים
למה לרכוש ביטוח רכב בליברה
תנו לי הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323