ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח צד ג לרכב מקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד שלישי, כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. רוצה לקבל הצעה לביטוח צד ג' שתחסוך לך עד 50% במחיר?


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח צד ג'

ליברה מתאימה לכם ביטוח צד ג' לרכב באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם ברכב. נוסעים מעט? הורים לילדים מתחת לגיל 14? לא תבעתם כבר שנים? מגיע לכם לשלם פחות. ליברה מציעה לכם את כל היתרונות שביטוח צד ג' לרכב של ליברה יכול להעניק ואת הכיסויים הייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר!

פירוט הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג'

 • כיסוי לנזק שנגרם לרכוש של מישהו אחר כתוצאה משימוש ברכב המבוטח
 • כיסוי ההוצאות הנדרשות בכדי להעביר את הרכב הנפגע למקום הקרוב ביותר שניתן לתקן אותו
 • כיסוי ההוצאות הנדרשות לצורך הגעתו של צד ג' לאחר הפגיעה ברכבו ליעד אליו היה אמור להגיע
 • שיפוי בשל הפסדים מוכחים של צד ג' בעקבות תשלום השתתפות עצמית ואובדן הנחת היעדר תביעות.

סרטון הדרכה - זכויות מבוטח בביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב רכוש מהדורה 12/2021

הרחבות וכיסויים מומלצים נוספים

בכדי להשלים את הכיסוי ולהגן על עצמך גם במקרי נזק נוספים לרכבך או לרכבים אחרים, המחיר שלנו כולל גם את הכיסויים הבאים:

 • שירותי דרך וגרירה 24 שעות ביממה
 • כיסוי לשבר שמשות
 • כיסוי לפנסים ומראות צדלמה לרכוש דווקא בליברה ביטוח צד ג' לרכב?


 • שקט נפשי לא חייב להיות יקר - בליברה, אנחנו מתאימים את המחיר לכל מבוטח באופן פרסונלי, לפי התנהגות הנהיגה שלו, מאפייניו האישיים, ואופן השימוש שלו ברכב. כך, באמצעות מספר שאלות נוכל להוזיל עבורך את מחיר הביטוח באופן משמעותי.
 • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר.
 • בליברה באפשרותך לנהל את הפוליסה On-Line - להוסיף כיסויים בהתאמה אישית, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים, לדווח על תביעה לעקוב אחר תהליך הטיפול בה.
 • פוליסת ביטוח צד ג' של ליברה כוללת גם הגנה משפטית בגין עבירות פליליות בעת תאונת דרכים.
 • בלעדי לליברה- באפשרותך לפרוס את עלות הביטוח השנתית ל-10 תשלומים ללא ריבית.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש שנה שנייה ברציפות! , בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2022 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שלישית ברציפות!
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"- נוסעים מעט? קבלו הנחה! הורים לילדים קטנים? קבלו הנחה! עניתם "כן" על כמה שאלות יחד? קבלו הנחה נוספת! הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?

מהו ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. ביטוח רכב צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב. ביטוח צד ג' לרכב מיועד לבעלי רכב, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח הרכב, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. אלו שבחרו לרכוש ביטוח מקיף לא צריכים לרכוש גם ביטוח צד ג' בנפרד, שכן הוא כלול במסגרת הביטוח המקיף לרכב.מדוע חשוב לעשות ביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח צד ג׳ מכסה נזקים שנגרמו לצד שלישי מתאונה או פגיעה ברכוש על ידי המבוטח. במידה ופגעתם בצד ג' ואין ברשותכם ביטוח צד ג' אתם עלולים לשאת בהוצאה כספית גדולה. 


כמה עולה ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' זול משמעותית מביטוח מקיף לרכב. אתם עשויים להיתקל בהבדלים בעלויות הביטוח שמציעות חברות הביטוח השונות. הבדלים אלו נובעים ממודל תמחור שונה על פיו פועלת כל חברה, מהפרמטרים שהיא לוקחת בחשבון בעת תמחור הסיכון ובמשקל שהיא נותנת לכל אחד מהם, ומהכיסויים הכלולים בביטוח. ניתן לבצע השוואת מחירים לביטוח צד ג' בדיגיטל או באמצעות נציג טלפוני – שימו לב בעת השוואת המחירים להשוות גם את הכיסויים הכלולים בביטוח צד ג'.

ישנן חברות שמציעות תמחור על בסיס נסועה-ביטוח רכב לפי קילומטר (מודל שהחדירה ליברה לענף עם תחילת פעילותה)- כלומר, תמחור לפי מספר הקילומטרים שהרכב צפוי לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר הנסועה (היקף הקילומטראז') נמוכה מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר היות, והסיכוי לתאונה פוחת ככל שנוסעים פחות ברכב.

בליברה, מחיר הביטוח מושפע גם מגורמים נוספים, אשר משפיעים על הסיכונים ועשויים להוזיל את העלויות. לדוגמא: ילדים קטנים בבית, היעדר תביעות לאורך זמן, התקנת מערכות בטיחות ומערכות לניטור נהיגה, העברת צילומים של הרכב ועוד.  


איך מצטרפים לביטוח צד ג' בליברה?

 • תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. אנא השב על מספר שאלות קצרות, ובסיום התהליך תוכל לקבל הצעת מחיר, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה. רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן

שאלות ותשובות

למי מיועדת פוליסת ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' לרכב מיועד לבעלי רכב, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף, לנזק עצמי, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד שלישי יפגע מרכבם

מה ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח חובה מספק לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי הרגל (אם היו מעורבים בתאונה) כיסוי ביטוחי למקרה של נזקי גוף בעקבות תאונה. ביטוח זה הינו ביטוח שכל בעל רכב בישראל מחויב לרכוש על פי חוק, ונסיעה ללא ביטוח חובה בתוקף מהווה עבירה, בעקבותיה עלול להיגזר על הנהג קנס כספי משמעותי. לעומת זאת ביטוח צד ג', הוא ביטוח רשות ומכסה אתכם בנזקי רכוש של הרכב שנגרמו לצד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.

מה גובה ההשתתפות העצמית בביטוח צד ג'?

חברות הביטוח גובות סכומים שונים של השתתפות עצמית מהמבוטח, ובעת השוואת הצעת המחיר חשוב לשים לב גם לכך. אם רוצים להימנע מתשלום השתתפות עצמית, ניתן לרכוש, כיסוי "ביטול השתתפות עצמית" ולהיות רגועים שבמקרה של נזק לא תצטרכו לשלם כלום. בליברה גובה ההשתתפות העצמית כלפי צד שלישי 1500 ₪.

מה ההבדל בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף? 

ביטוח מקיף כולל בתוכו גם את כיסויי ביטוח צד ג' וגם ביטוח עבורכם במידה ורכבכם נפגע, בעוד שביטוח רכב צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', ואינו מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב.

מה לא מכוסה במסגרת ביטוח רכב צד ג'?

ביטוח רכב צד ג' לא מכסה בעבור נזקים לרכב המבוטח , ולמקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב.

אילו רכבים מומלץ לבטח בביטוח צד ג'? 

במידה ושווי הרכב נמוך יחסית, מומלץ לרכוש ביטוח צד ג' בלבד. כך, במקרה של תאונה, הביטוח אמנם לא יפצה בגין הנזק לרכבו של המבוטח, אך יפצה בגין הנזק שנגרם לצד השלישי.

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח צד ג בליברה?
הצעה לביטוח צד ג
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323