ליברה מרחיבה את פעילותה: חברת הביטוח הדיגיטלי מודיעה על קבלת הרישיון לשווק ביטוחי חיים מהממונה על הביטוח 

ליברה צפויה להשיק בחודשים הקרובים ביטוח למשכנתא הכולל ביטוח מבנה וביטוח ריסק חיים

בהמשך, מתכננת ליברה להרחיב את פעילותה גם לתחום החיסכון הטהור, ולשווק תכניות חיסכון אישיות במסלולי השקעה שונים

חברת הביטוח ליברה,שמאז הקמתה לפני כארבע שנים, שינתה את פני ענף הביטוח בישראל והובילה מהפכות צרכניות ביניהן מהפיכת הניודים בביטוח הרכב, שינוי מודל התמחור בענף לתמחור מבוסס קילומטראז', ביטוח לחיות מחמד עם תשלום תביעות און ליין ועוד, הודיעה הבוקר על כניסתה לתחום ביטוח חיים (ריסק ומשכנתא), ומתחייבת להביא גם בתחום זה בשורה לצרכן ולשמור על יתרון המחיר כמו בשאר מוצרי החברה. ליברה תחולל שינוי משמעותי גם בתחום ביטוח החיים, תוך הגברת התחרות והחדשנות לטובת ציבור המבוטחים בישראל.

כעת, עם קבלת רישיון ביטוח החיים, בכוונת ליברה להציע מוצר ביטוחי משלים למשכנתא הכולל גם ביטוח מבנה וגם ביטוח חיים, כאשר בשונה משאר החברות הפועלות בתחום, יהיה ניתן לרכוש באותו תהליך גם את ביטוח המבנה וגם את ביטוח החיים. כתוצאה מכך יוכל המבוטח להנות מיתרון מחיר משמעותי. אוכלוסיית היעד העיקרית היא רוכשי הדירות שיבטחו בליברה חיים (משכנתא) + מבנה. בהמשך, מתכננת ליברה להרחיב את פעילותה גם לתחום החיסכון הטהור, ולשווק תכניות חיסכון אישיות במסלולי השקעה שונים

בדומה ליתר מוצרי הביטוח של החברה, גם במוצרי הריסק שתשיק החברה ייהנו הצרכנים מאפשרות רכישת הביטוח בדיגיטל בצורה נגישה וקלה, באמצעות תהליך פשוט בו השאלות מנחות את הגולש, כך שכל אחד יכול לתפור את הביטוח לפי הצרכים שלו והביטוח מתומחר בהתאם.

אתי אלישקוב, מייסדת ומנכ"לית חברת הביטוח ליברה מסרה: 

"לאחר ארבע שנות פעילות בהן אנחנו בליברה מובילים מהפכות בענף הביטוח בישראל, בכוונתנו להמשיך להציע מחירים שוברי שוק גם בתחום ביטוחי החיים. באמצעות ביטוחי הריסק יוכלו לקוחות החברה להנות ממוצר משלים שכולל גם מבנה וגם חיים ולהנות מהמחירים אליהם התרגלו בליברה, כל זאת לצד הליך דיגיטלי נגיש וברור".

בשנה האחרונה הביקושים האדירים בענף הנדל"ן למגורים בישראל הובילו לזינוק בהיקפי המשכנתאות. היקף הלוואות המשכנתא שנתנו הבנקים במהלך 2021 הסתכם בשיא של 116 מיליארד ש"ח, זינוק של 49% בהשוואה לשנת 2020. סך המשכנתאות שניתנו עד כה בשנת 2022 עומד על 34.622 מיליארד שקל, עלייה של 55% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, אז היקף המשכנתאות עמד על 22.326 מיליארד שקל. על אף עליית הריבית כלכלנים צופים שהשוק ימשיך להיות הקטר המרכזי של המשק והפוטנציאל שלו שווה מיליונים. כתוצאה מהעלייה בהיקפי נטילת המשכנתאות, גם הפוטנציאל בשוק ביטוחי המשכנתא צפוי להמשיך ולגדול בהתאם.

ליברה חברה לביטוח

חברת הביטוח הדיגיטלית "ליברה" היא חברה ביטוח פרטית שהוקמה בסוף שנת 2017, קיבלה רישיון מבטח במאי 2018 והשיקה את פעילותה באוקטובר 2018. בחודש יוני 2021, השלימה החברה הנפקה ראשונה של מניות לציבור (IPO). עם השלמת ההנפקה נרשמו למסחר ניירות הערך של החברה, בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא הפכה לחברה ציבורית. החברה משווקת ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב רכוש, ביטוח דירה, ביטוח בתי עסק, ביטוח חיות מחמד וביטוח נסיעות לחו"ל. בשנה הקרובה צפויה ליברה להרחיב את הרישיון גם לביטוח חיים ולפתח ולהשיק מוצרים נוספים. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אתי אלישקוב, בעלת השליטה בחברה (44.23%).

לפרטים נוספים ניתן לפנות לטלי תובל- 054-6714190 

.

ערב טוב!

כיף שבחרת לסיים איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה Libra ?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323