משבר הקורונה פגע לכם בהכנסות? אפשר בהחלט לחסוך בהוצאות

וואלה עסקים ,28.10.2020

משפחות רבות נפגעו כלכלית במשבר הקורונה ומחפשות התנהלות נכונה. יש כמה צעדים פשוטים שיכולים לעזור לכם ולהפוך את הצריכה שלכם ליותר נבונה- אחד מהצעדים הוא לחסוך בביטוח הרכב

"ענף ביטוחי הרכב בישראל עבר בשנים האחרונות מהפכה של ממש בכל הקשור למחירים, סטנדרט שירות שפה תקשורתית והיקפי פרסום, זאת על רקע הגברת התחרותיות בעקבות כניסתן של שחקניות חדשות לענף כדוגמת ליברה וביצוע התאמות לסטנדרטים חדשים של מחיר ושירות על ידי החברות הוותיקות".

"אם בעבר, המחיר של פוליסת הביטוח הושפע ממספר משתנים כגון סוג הרכב, גיל הנהג הצעיר והיעדר תאונות בשלוש השנים האחרונות, הרי שכיום, המצב השתנה ובעקבות המודל הפרסונלי שהחדירה ליברה לענף ביטוח הרכב, גם שחקניות ותיקות בענף כמו הראל, הפניקס, AIG ועוד, החלו להתחשב גם בפרמטרים נוספים בעת תמחור הפוליסה, כאשר המרכזי ביניהם הוא הקילומטראז' השנתי אותו נוסע המבוטח.

בחודשים האחרונים, על רקע מגפת הקורונה, המשפיעה גם על הרגלי העבודה שלנו, היציאה לחל"ת או הפיטורים, ומעבר למודלים של עבודה מלאה או חלקית מהבית גרמו לאזרחים רבים לצמצם באופן מהותי את השימוש ברכב, וכפועל יוצא גם את הקילומטראז' אותו הם נוסעים. מודלי התמחור החדשים, המבוססים על קילומטראז' מאפשרים חיסכון של מאות שקלים מדי חודש, וכיום, בעקבות מהפכה צרכנית נוספת שהתרחשה השנה בשוק הביטוח בהובלתה של ליברה, כבר אין צורך להמתין לסוף תקופת הביטוח ולמועד החידוש. אם הצרכן מקבל הצעה טובה יותר לביטוח רכב, הוא יכול לנייד את פוליסת הביטוח שלו גם באמצע תקופת ביטוח".

לקריאת הכתבה המלאה 

בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה Libra ?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323