במיוחד עכשיו בימי הקורונה: כך תוזילו את הביטוחים שלכם

וואלה עסקים ,2.11.2020

במיוחד עכשיו בימי הקורונה: כך תוזילו את הביטוחים שלכם  

ענף הביטוח בישראל עבר בשנים האחרונות מהפכה, אבל לא כל הצרכנים מודעים לאותיות הקטנות. במספר צעדים פשוטים תוכלו למצוא את הביטוח המתאים במחיר המתאים

"בעבר, חברות הביטוח המסורתיות, סיפקו שירותים ופוליסות ללקוחותיהם על פי מספר פרמטרים "יבשים" ולאחר שכלול פרמטרים אלו נקבע מחיר הביטוח. עם כניסת שחקנים חדשים לענף הביטוח, התפתחו מודלים שונים, כאשר זה שצבר תאוצה במיוחד, היה מודל הפרסונליזציה שפיתחה ליברה, מודל המבוסס על התאמה אישית ונתמך טכנולוגית בטכנולוגיה מתקדמת. תוך תקופה קצרה, כל הענף אימץ את הגישה החדשה והוסיף פרמטרים על בסיסם מתומחרת הפוליסה, כשהבולט בהם הוא היקף הקילומטראז' השנתי".

"ניקח לדוגמא את תחום ביטוחי הרכב. בעבר, מה שהשפיע על מחיר הפוליסה היה סוג הרכב, מספר הנהגים, גילם והעבר הביטוחי שלהם. מחיר הפוליסה היה נקבע על בסיס פרמטרים אלה, ללא התחשבות בפרמטרים נוספים שמעידים על רמת הסיכון של המבוטח, כמו מספר הקילומטרים אותו הרכב נוסע בחודש, הסעת ילדים קטנים ברכב, רמת תחזוקת הרכב ועוד.

כל אלו הכניסו וודאות גבוהה יותר בקשר לרמת הסיכון של המבוטח המבקש את הפוליסה ואפשרו לחברות הביטוח להתאים את הפוליסה לצורך הספציפי שלו ואת המחיר לרמת הסיכון הביטוחית שלו. הרי רמת הסיכון והחשיפה לבלאי ותאונות של רכב הנוסע בחודש למעלה מ-1,500 קילומטר, ומשרת משפחה של ארבע נפשות, הכוללת גם שני נהגים צעירים, אינו דומה לרמת הסיכון של רכב המשמש זוג מבוגרים לנסיעה לנכדיהם פעם בשבוע, פה נכנס אלמנט הפרסונליזציה.

על פי נתונים שהגיעו לידינו, בזכות השינוי התפיסתי שליברה הביאה לענף, חברות רבות וותיקות עשו התאמות במוצרים שלהן ובמחירים, ותוך שנתיים של פעילות בשוק, הוזלו פוליסות ביטוח הרכב בענף כולו בממוצע של 1,500 שקל".

לקריאת הכתבה המלאה 

צהריים טובים!

בחירה טובה להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה Libra ?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323