איפה נגנבים הכי הרבה רכבים ואיך השפיעה הקורונה על התביעות?  

וואלה עסקים ,10.1.2021

"חברת הביטוח הדיגיטלית ליברה מסכמת את שנת 2020 עם נתונים מעניינים מעולמות ביטוח הרכב. הנתונים מגיעים מפילוח הפוליסות והתביעות של לקוחות ליברה, כאשר רק בשנה החולפת הצטרפו לחברת הביטוח הדיגיטלית קרוב ל-70,000 מבוטחים חדשים ו -150,000 פוליסות חדשות."

במהלך השנה החולפת חילקה לליברה ללקוחותיה ליברות בשווי של 5.4 מיליון שקל. ליברות אלו מהוות את חלקם היחסי של מבוטחי החברה ברווחיה. כזכור, עם השקתה, התחייבה ליברה לחלק עד 25% מרווחיה למבוטחים שלה. את ההבטחה היא מממשת באמצעות חלוקת הליברות והמרתן לשקלים כעבור שנה עם חידוש הפוליסה. את הליברות ניתן לקבל כמזומן לכל דבר באמצעות העברה לחשבון הבנק או לטובת רכישת כיסויים וביטוחים נוספים בחברה.

מבחינת ניודים לליברה מחברות אחרות, מהלך שליברה התחילה בו בחודש יוני, מאז יוני, במהלך חצי השנה האחרונה ליברה ניידה אליה כ-4,000 פוליסות ביטוח, כאשר בהתפלגות הניודים, בולטת ביטוח ישיר עם 23% מהניודים שעברו לליברה, אחריה חברת הפניקס (16%) ולאחר מכן AIG (11%). סה"כ, נראה, שככל שחולף הזמן, לא רק המבוטחים בחברות הישירות מניידים את הפוליסות שלהם לליברה, אלא גם מבוטחים בחברות המסורתיות (המבוטחים בד"כ על ידי סוכני ביטוח), כך כ-39% מהניודים שביצעה ליברה לשורותיה הגיעו מחברות מסורתיות. ההצלחה של מהפיכת הניודים בביטוח הרכב אינה מפתיעה, זאת לאור החסכון שהוא מאפשר לצרכן שעומד על סכום של כ-500 שקל בממוצע למבוטח, וכן כתוצאה מתהליך הניוד עצמו, שליברה הפכה אותו לפשוט ידידותי וקל לביצוע בלחיצת כפתור.

לקריאת הכתבה המלאה 

בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה Libra ?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323