ליברה. משנים סדרי ביטוח

ליברה, חברת הביטוח החדשה של ישראל, קמה במטרה לשנות את כללי המשחק בענף הביטוח ולהפוך אותו לטוב יותר.


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

מי אנחנו?

ליברה חברה לביטוח הוקמה בדצמבר 2017 ע"י אתי אלישקוב, בכירה בענף הביטוח והפיננסים, אשר כיהנה בעבר, בין היתר, כמנכ"לית הכשרה חברה לביטוח. החברה קיבלה רישיון מבטח במאי 2018.

"ליברה" היא חברה ביטוח ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. החברה משווקת ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב רכוש, ביטוח דירה, ביטוח בתי עסק, ביטוח מוניות וביטוח נסיעות לחו"ל. בשנה הקרובה צפויה ליברה להרחיב את הרישיון גם לביטוח חיים ולפתח ולהשיק מוצרים נוספים.

מה תפיסת העולם שלנו?

ליברה, חברת הביטוח החדשה של ישראל, קמה במטרה לשנות את כללי המשחק בענף הביטוח ולהפוך אותו לטוב יותר. נכון, מילים שחוקות, אבל אנחנו נוכיח זאת במעשים.
אנחנו מתחייבים לפעול על בסיס של שותפות, הוגנות ויושר.
שם החברה, "ליברה" (בלטינית: מאזניים) משקף את החזון הזה ואת מחויבותנו לערכים אלו.

למה לרכוש דווקא אצלנו?

 • אישי יותר ומשתלם יותר - אנחנו מאמינים בביטוח מדויק מותאם פרסונלית עבורך. אנו מתאימים את הצעת המחיר, לפי מאפייניך האישיים, התנהגות הנהיגה שלך, היקף נסיעותיך ועוד, וכך אנו מצליחים להוזיל עבורך את הצעת המחיר באופן משמעותי.
 • הוגן יותר - אנחנו מאמינים שנהגים לא צריכים לחשוש להפעיל את הביטוח עקב תאונה פעם ב....שמא תעלה הפרמיה. הרי בשביל זה יש ביטוח... לכן, אנחנו בליברה מתחייבים לפעול בהוגנות ולא להעלות את הפרמיה אוטומטית במקרה של תאונה. איך נעשה את זה? נבחן את הסכומים ששילמת לנו לאורך כל התקופה בה ביטחנו אותך בליברה, ואת סכום התביעה שליברה שילמה, אם סכום התביעה קטן מהסכום שילמת לנו במצטבר, לא נעלה לך את הפרמיה. הוגן. לא?
  לתקנון יתרת זכות לחצו כאן
 • מהיר יותר - אנחנו מתחייבים לשלם למבוטחינו את כספי התביעה (במקרי טוטאלוס וגניבה), בתוך 48 שעות גג.
 • בכל שעה וללא זמן המתנה - אנחנו מאמינים בביטוח זמין ושירות איכותי, מכל מקום 24/7. קל, פשוט ונגיש. ברגע האמת, כשיהיה לך צורך בנו, נעמוד לצדך ונהיה זמינים עבורך בלחיצת כפתור או בשיחת טלפון, נדאג לכל צרכיך ונסייע לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.
 • משתפים אותך ברווחים - אנחנו מאמינים שהרווח שלנו הוא בזכותך, ולכן גם לך מגיע ליהנות ממנו! החל מרגע רכישת הביטוח, נקים עבורך ארנק דיגיטלי בו נצבור לך "ליברות", אותן יהיה באפשרותך לממש כמזומן לכל דבר.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש שנה שנייה ברציפות!, בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שנייה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2022 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שלישית ברציפות!
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • טכנולוגי יותר - ארגון המי"ל (המרכז הישראלי לניהול), בחר בחברת ליברה כזוכה במקום הראשון, בתחרות השנתית למצוינות בשירות וחווית לקוח. ליברה קוטפת את המקום ה-1 בקטגוריית הטכנולוגיה ככלי לשיפור חווית הלקוח.

איך מצטרפים?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב על מספר שאלות קצרות, אחריהן ניתן לקבל הצעת מחיר פרסונלית, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן 

ולא לשכוח:
לכל דבר ועניין , אנחנו זמינים עבורכם בטלפון 6323*
או בווטסאפ דרך הקישור הזה

משרתים את כולם!

אנחנו מצטרפים ליוזמת next ומתחייבים להמשיך לכבד ולשרת את כל לקוחותינו, ללא הבדל דת, גזע, מגדר ונטייה פוליטית ↓

תו כחול - אנחנו משרתים את כל האוכלוסייה

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

להצעת מחיר לביטוח רכב
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
ערב טוב!

כיף שבחרת לסיים איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ