איפה הכי כדאי לעשות ביטוח רכב ולמה ליברה?

עם כל חברות הביטוח ואפשרויות ההתאמה האישית קל ללכת לאיבוד. אספנו את כל המידע כדי לעזור לך לבחור את הביטוח המתאים לך!

ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

ישנם שלושה סוגי ביטוחים: ביטוח חובה, שאנחנו מחויבים בו על פי החוק והוא מכסה את הנוסעים ברכב במקרה של נזקי גוף חלילה, ושני ביטוחים נוספים: ביטוח צד ג' שמעניק כיסוי ביטוחי במקרה של נזק שגרם המבוטח לרכוש של אדם אחר, וביטוח מקיף – שמעבר לכיסוי ביטוחי במקרה של נזק שגרם המבוטח לרכוש של אדם אחר, מכסה גם את  הנזקים שנגרמו לרכב המבוטח, כגון תאונה, שריפה, הצפה, גניבה, השחתה ועוד. גם לביטוח צד ג' וגם לביטוח מקיף ניתן לרכוש הרחבות שונות ו/או כתבי שירות צמודים לפוליסה כגון גרירה ושמשות.

הדרכים הנפוצות לרכישת ביטוח רכב

 • ביטוח רכב דרך סוכן ביטוח – רכישת פוליסת ביטוח דרך סוכן היא שיטת עבודה מסורתית וותיקה, במהלכה אנחנו מתנהלים מול אדם שמעניק לנו שירות אישי והוא אינו עובד ישיר של חברת הביטוח.
 • ביטוח רכב בחברות הישירות – רכישת פוליסה בפנייה ישירה לחברת הביטוח, ללא גורם מתווך. בשנים האחרונות נכנסו לשוק חברות ביטוח שמספקות גם את האפשרות לרכישת הפוליסה באופן דיגיטלי, וגם לביצוע פעולות ועדכון של הפוליסה בהתאם לצורך באופן דיגיטלי. היתרונות בשיטה זו הם הצעת מחיר אונליין בתהליך ידידותי ומהיר בכל שעה ביום, מחירים אטרקטיביים לרוב, אפשרות לבצע שינויים בפוליסה בקלות באופן מקוון מכל מקום ובכל זמן ועוד.

אז איפה עושים ביטוח רכב?

על מנת שנוכל לבחור בביטוח המשתלם ביותר עבורנו, אנחנו צריכים לדעת מה חשוב לנו. לדוגמה, אם הרכב שלנו חדש ויפה, או שאנחנו ממשיכים לשלם עליו תשלומים גבוהים, או שכל חלק חילוף שלו יקר מאוד – אנחנו כמובן נרצה לבטח אותו בביטוח מקיף, כך שבמקרה של נזק לרכב – תאונה, נסיעה ברוורס והיתקלות בעמוד שגרם נזק, שריפה וכדומה – נוכל להיות שקטים שיש כיסוי. אם אנחנו חוששים מאוד לגרום נזק לרכב אחר בכביש ומסיבות שונות פחות דואגים לרכב שלנו – כיסוי צד ג' יכול להתאים. לאחר שדייקנו את הצרכים שלנו, אנחנו יכולים להתחיל לבצע סקר שוק לפי הפרמטרים הבאים:

 • כיסוים ותנאי פוליסה - האם הכיסויים המוצעים מתאימים לסוג הרכב שלכם, לסוג הפעילות עם הרכב ולתוואי הנסיעה היום-יומי שלכם? האם ישנם כיסויים ייחודיים שאין בחברות אחרות? שאלות נוספות שכדאי לשאול - מי יהיה רשאי לנהוג ברכב ומה גובה ההשתתפות העצמית?
 • מחיר – לאחר ההשוואה בין הכיסויים והתנאים השונים ניתן לעשות השוואה חכמה יותר במחיר. כמובן, שלעיתים השיקול הקובע יהיה המחיר, גם אם זה מצריך להתפשר על הכיסויים.
 • מוסכי הסדר – היתרון במוסכי הסדר הוא שבמקרה שישנו נזק לרכב שמצריך מאיתנו להכניס את הרכב למוסך, נוכל לפנות אל אחד מהמוסכים שעובדים עם חברת הביטוח שלנו ופרושים בכל הארץ. ברוב המקרים לא נצטרך לשלם את מלוא מחיר התיקון אלא את מחיר ההשתתפות, ונצא מהמוסך כשיש בידינו רכב חלופי.

איזה ביטוח רכב כדאי לי לעשות?

ההחלטה על סוג ביטוח הרכב היא החלטה משמעותית, לא רק בהיבט המחיר אלא בעיקר בהשלכות במקרה של תאונה או נזק לרכב. מתלבטים בביטוח המתאים לכם? הייתם שמחים אם אפשר היה להוריד כיסויים שמיותרים עבורכם ולהוסיף כיסויים אחרים שחשובים לכם? או במילים אחרות, להתאים את הפוליסה בדיוק לצרכים שלכם ולצרכי הנהיגה שלכם? עם ליברה אפשר!

היתרונות הייחודיים בביטוח רכב עם ליברה

בליברה, שירות מדהים ומחיר אטרקטיבי זה הבסיס. אך יש לנו יתרונות ייחודיים שהופכים את רכישת הביטוח לחוויה נעימה ומשתלמת עבורכם:

 • כל מבוטח בביטוח רכב בליברה הוא שותף ברווחים וצובר ליברות, שבהתקיים תנאי המימוש שלהן הופכות לכסף מזומן לכל דבר. במעמד החידוש תוכלו לממש את הליברות ולהפחית את עלות הפוליסה. חלופות נוספות למימוש הליברות הן קבלתן במזומן או רכישת מוצרים אחרים מהחברה.
 • ניהול הפוליסה אונליין – לא אוהבים להמתין על הקו לנציגים? גם אנחנו. בגלל זה אנחנו מאפשרים לכם לנהל את הפוליסה אונליין. יוצאים לטיול בצפון עם חברים? תוכלו להוסיף נהג זמני באתר למספר ימים, ולבטח גם אותו!
 • בליברה יש כיסוי "פגע וברח" ייחודי – עבור נזק של מעל 2000 ₪ ובתנאי שהנזק יתוקן במוסך הסדר. במקרה זה המבוטח ישלם השתתפות עצמית (אלא אם יש לו סעיף ביטול – ראה להלן) אולם התביעה לא תוביל להתייקרות הפרמיה בעת חידוש הפוליסה בליברה.
 • ביטול השתתפות עצמית – במידה ונרכש הכיסוי, הלקוח לא ישלם השתתפות עצמית במידה והנזק עולה על 2000 ₪ והרכב תוקן במוסך הסדר. ההטבה ניתנת פעם אחת בתקופת ביטוח.
 • יתרת זכות – אחת החששות של כל מבוטח היא מפני העלאת מחיר הביטוח בעקבות תאונה שעשה. בליברה זה קצת שונה. אנחנו צוברים עבור כל מבוטח את הסכום ששילם לנו במצטבר במשך כל שנות הביטוח שלו אצלנו כיתרת זכות למקרה של תביעה. כך, אם סכום הנזק יהיה נמוך מגובה יתרת הזכות, אנחנו לא נחשיב את התביעה לצורך חישוב המחיר בשנה העוקבת והמחיר לא יתייקר.
 • התאמת מחיר הביטוח באופן פרסונלי – נוסעים ברכב ממש מעט ולא בא לכם לשלם ביוקר? בליברה אתם יכולים להתאים את מחיר הביטוח לפי מאפיינים שונים, לדוגמה - מאפייני הנהג, תביעות לאורך שנים, כמה קילומטרים נוסע בשנה, מסיע ילדים/לא, מאפייני הרכב ועוד.

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח רכב על כל צרה שלא תבוא (חמסה חמסה), ביטוח רכב עם ליברה נותן מענה אמין וזמין במחיר מצויין הצעה לביטוח רכב ביטוח רכב בליברה
ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
צהריים טובים!

בחירה מצויינת להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323