ביטוח רכב לפי קילומטר

ענף ביטוח הרכב הולך ומשתנה, אחד השינויים הבולטים שמציעות החברות הוא תמחור הצעת המחיר לפי קילומטר.


17/08/2023 | נכתב ע"י מערכת מגזין ליברה

ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

ביטוח רכב לפי שימוש או במילים אחרות ביטוח רכב לפי קילומטר מהווה את אחד הדרכים להוזיל את ביטוח הרכב, במידה ולא נוסעים הרבה כמובן.
היקף הקילומטראז' שכל אחד מאיתנו נוסע במהלך השנה הוא שונה ומושפע מגורמים רבים כמו עיסוקינו, המרחק מהבית למקום העבודה, אורח החיים שלנו, מספר הרכבים בבית ועוד.
כשלא נוסעים הרבה עם הרכב, מכל סיבה שהיא, אין טעם לשלם כל כך הרבה כסף לחברת הביטוח. במקרים כאלה, מומלץ לבדוק אילו חברות מתייחסות לקילומטראז' כפרמטר שמשפיע על מחיר פוליסת ביטוח רכב.איך מעריכים את הקילומטראז' שהרכב צפוי לנסוע?

 • הערכה לפי הצהרה- ליברה הובילה את מהפיכת התמחור לפי קילומטראז' שהרכב צפוי לנסוע בשנה, ומתוך השקפה של אמון והוגנות ליברה מסתמכת בהיבט זה על הצהרת המבוטח לגבי הקילומטראז' השנתי שרכבו צפוי לנסוע בתהליך קבלת הצעת מחיר ורכישת ביטוח, המבוטח מעריך את הקילומטראז' שהוא צפוי לנסוע לפי המדרגות הבאות: עד 5,000 ק"מ, 9,000 ק"מ, 13 אלף ק"מ, 17 אלף ק"מ ו–25 אלף ק"מ ויותר. אם בדיעבד מתברר כי הנסיעה בפועל הייתה חריגה מהמוצהר, בעת חידוש הפוליסה, מחיר הפוליסה החדשה יתעדכן בהתאם למדרגה המתאימה לקילומטראז' שהרכב נסע בפועל.


 • מדידה בפועל באמצעות רכיב OBD- מודל זה מתבסס על מדידה באמצעות רכיב חכם, המותקן על גבי המצבר של כלי הרכב ומודד את מספר הק"מ שכלי הרכב עובר. נתוני הנסיעות מתעדכנים באפליקציה וכך הנהג יכול לדעת מהו החיוב החודשי הצפוי לו. יש תשלום קבוע עבור הסיכונים הקבועים שאינם תלויים במספר הנסיעות ורכיב משתנה בהתאם לקילומטראז'.

  ליברה סומכת על הצהרת המבוטח לגבי הקילומטראז' השנתי שרכבו צפוי לנסוע בתהליך קבלת הצעת מחיר ורכישת ביטוח ובשונה מחברות ביטוח אחרות, מאפשרת לכם ליהנות ממחיר מותאם קילומטראז' ללא צורך בהתקנת רכיב OBD ברכב וללא ניטור של התנהגות הנהיגה שלכם בעזרתו!

מדוע ביטוח רכב לפי קילומטר זול יותר?

התשובה לכך היא פשוטה - תמחור הפוליסה מבוסס בעיקר על הסיכון. כאשר הרכב נוסע יותר יש יותר סיכוי לתאונה ולכן הפרמיה מתומחרת גבוהה יותר ולהיפך. במידה והרכב נוסע מעט מאוד, הסיכון יורד ואתם יכולים להנות מפוליסת ביטוח זולה מאוד בהשוואה להצעת מחיר שלא מבוססת על הקילומטר שהרכב עתיד לנסוע השנה.

למה לרכוש ביטוח רכב לפי קילומטר דווקא בליברה?

 • שקט נפשי לא חייב להיות יקר - בליברה, אנחנו מתאימים את מחיר הביטוח לכל מבוטח באופן פרסונלי, לפי התנהגות הנהיגה שלו, מאפייניו האישיים, ואופן השימוש שלו ברכב וכמובן כמות הקילומטר שהרכב צפוי לנסוע. כך, באמצעות מספר שאלות נוכל להוזיל עבורך את מחיר הביטוח באופן משמעותי.
 • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר.
 • בליברה תוכל לנהל את הפוליסה On-Line - להוסיף כיסויים בהתאמה אישית, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים, לדווח על תביעה לעקוב אחר תהליך הטיפול בה.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש שנה שנייה ברציפות! , בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2022 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שלישית ברציפות!
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"-  נוסעים מעט? קבלו הנחה! הורים לילדים קטנים? קבלו הנחה! עניתם "כן" על כמה שאלות יחד? קבלו הנחה נוספת! הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?

איך רוכשים ביטוח רכב לפי קילומטר? 

בליברה, תהליך ההצטרפות לביטוח לפי קילומטר הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב על מספר שאלות קצרות, אחריהן ניתן לקבל הצעת מחיר פרסונלית לביטוח רכב לפי קילומטראז', לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. רוצה להתחיל?

אפשר פשוט ללחוץ כאן

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב רכוש
לפרטים נוספים

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח רכב על כל צרה שלא תבוא (חמסה חמסה), ביטוח רכב עם ליברה נותן מענה אמין וזמין במחיר מצויין הצעה לביטוח רכב ביטוח רכב בליברה
ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ
סגירה של חלון קופץ