ביטוח צד ג' למונית בליברה

ביטוח צד ג למונית מקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד שלישי, כתוצאה משימוש במונית המבוטח


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח מונית

ליברה מתאימה לכם את ביטוח המונית באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם במונית. לא נוסעים הרבה בלילה? חונים בחניון? התקנתם מצלמת דרך פעילה? מגיע לכם לשלם פחות.

ליברה מציעה לכם את כל היתרונות שביטוח צד ג' למונית של ליברה יכול להעניק ואת הכיסויים הייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר!


מהו ביטוח צד ג' למונית?

ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש במונית המבוטח. ביטוח מונית צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים למונית המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב. ביטוח צד ג' למונית מיועד לבעלי מונית, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף למונית, בדרך כלל בגלל שווי מונית נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח המונית, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. אלו שבחרו לרכוש ביטוח מקיף למונית לא צריכים לרכוש גם ביטוח צד ג' בנפרד, שכן הוא כלול במסגרת הביטוח המקיף למונית.  

מדוע חשוב לעשות ביטוח צד ג' למונית?

ביטוח צד ג׳ מכסה נזקים שנגרמו לצד שלישי מתאונה או פגיעה ברכוש על ידי המבוטח. במידה ופגעתם בצד ג' ואין ברשותכם ביטוח צד ג' אתם עלולים לשאת בהוצאה כספית גדולה. 

כמה עולה ביטוח צד ג' למונית?

ביטוח צד ג' זול משמעותית מביטוח מקיף למונית. אתם עשויים להיתקל בהבדלים בעלויות הביטוח שמציעות חברות הביטוח השונות. הבדלים אלו נובעים ממודל תמחור שונה על פיו פועלת כל חברה, מהפרמטרים שהיא לוקחת בחשבון בעת תמחור הסיכון ובמשקל שהיא נותנת לכל אחד מהם, ומהכיסויים הכלולים בביטוח. ניתן לבצע השוואת מחירים לביטוח צד ג' בדיגיטל או באמצעות נציג טלפוני – שימו לב בעת השוואת המחירים להשוות גם את הכיסויים הכלולים בביטוח צד ג'.

ליברה מציעה תמחור על בסיס נסועה- ביטוח מונית לפי קילומטר (מודל שהחדירה ליברה לענף עם תחילת פעילותה)- כלומר, תמחור לפי מספר הקילומטרים שהמונית צפויה לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר הנסועה (היקף הקילומטראז') נמוכה מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר היות, והסיכוי לתאונה פוחת ככל שנוסעים פחות במונית.

בליברה, מחיר הביטוח מושפע גם מגורמים נוספים, אשר משפיעים על הסיכונים ועשויים להוזיל את העלויות. לדוגמא: היעדר תביעות לאורך זמן, התקנת מערכות בטיחות ומערכות לניטור נהיגה, העברת צילומים של הרכב ועוד.

למי מיועדת פוליסת ביטוח צד ג' למונית?

ביטוח צד ג' למונית מיועד לבעלי מוניות, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף למונית, לנזק עצמי, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד שלישי יפגע מרכבם.

פירוט הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג' למונית

 • כיסוי לנזקי צד שלישי
 • כיסוי להוצאות הליך משפטי -הליך פלילי
 • כיסוי לשבר שמשות
 • שירותי דרך וגרירה

הרחבות וכיסויים מומלצים נוספים בתשלום

 • כיסוי להוצאות הליך משפטי אזרחי - מול צד שלישי
 • הגדלת סכום ביטוח לנזקי צד שלישי ל-2 מיליון ש"ח 

להורדת תנאי הפוליסה

למה לרכוש דווקא בליברה ביטוח צד ג' לרכב?

 • שקט נפשי לא חייב להיות יקר - בליברה, אנחנו מתאימים את המחיר לכל מבוטח באופן פרסונלי, לפי התנהגות הנהיגה שלו, מאפייניו האישיים, ואופן השימוש שלו ברכב. כך, באמצעות מספר שאלות נוכל להוזיל עבורך את מחיר הביטוח באופן משמעותי.
 • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר.
 • בליברה באפשרותך לנהל את הפוליסה On-Line - להוסיף כיסויים בהתאמה אישית, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים, לדווח על תביעה לעקוב אחר תהליך הטיפול בה.
 • פוליסת ביטוח צד ג' של ליברה כוללת גם הגנה משפטית בגין עבירות פליליות בעת תאונת דרכים.
 • בלעדי לליברה- באפשרותך לפרוס את עלות הביטוח השנתית ל-10 תשלומים ללא ריבית.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש, בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2021 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שנייה ברציפות! 
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"- הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?

איך מצטרפים לביטוח צד ג' למונית בליברה?

 • תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. אנא השב על מספר שאלות קצרות, ובסיום התהליך תוכל לקבל הצעת מחיר, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה. רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

לפרטים נוספים
למה לרכוש ביטוח מונית בליברה?
הצעה לביטוח מונית
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323