ביטוח מקיף למונית בליברה

ביטוח המקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם למונית, כולל נזקים לצד שלישי


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח מונית

ליברה מתאימה לכם את ביטוח המונית באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם במונית. לא נוסעים הרבה בלילה? חונים בחניון? התקנתם מצלמת דרך פעילה? מגיע לכם לשלם פחות.

ליברה מציעה לכם את כל היתרונות שהביטוח המקיף למונית של ליברה יכול להעניק ואת הכיסויים הייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר!  


מהו ביטוח מקיף למונית?

ביטוח מקיף למונית הוא ביטוח שמכסה נזקי רכוש של המונית (הכיסוי כולל גם נזקים למונית שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, או כל סיבה אחרת.

מדוע חשוב לעשות ביטוח מקיף למונית?

ביטוח מקיף למונית חשוב כיוון שהוא מספק לכם את ההגנה הרחבה ביותר במקרים של נזק למונית או לרכוש של צד ג'. כך לדוגמא, במקרה של תאונה או כל פגיעה אחרת במונית, אתם תהיו מכוסים ותימנעו מהוצאה כספית משמעותית. בנוסף, במקרה ונגרם נזק לצד ג' בתאונה תהיו מכוסים ולא תצטרכו לשלם מכיסכם את הפיצוי לצד ג' שפגעתם בו.

במידה ורכשתם ביטוח מקיף למונית, תהיו זכאים להחזר כספי גם במקרים של גניבה או טוטאל-לוס, בעוד שאם אין לכם ביטוח מקיף למונית תצטרכו לשאת בכל העלויות הגבוהות שכרוכות ברכישת מונית חדשה, ללא קבלת פיצוי כספי..

כמה עולה ביטוח מקיף למונית?

עלות ביטוח מקיף מושפעת מפרמטרים רבים, ביניהם סוג היצרן, גיל נהג המונית והעבר הביטוחי. 

אנחנו בליברה לקחנו את נושא התמחור צעד קדימה, ופיתחנו מודל פרסונלי, המאפשר להתאים את הצעת המחיר לכל לקוח, כך שבהתאם למידע נוסף שהוא נותן לנו הוא יכול לקבל הנחות משמעותיות ולהוזיל את עלות ביטוח המונית שלו. דוגמאות לשאלות שעשויות להעניק הנחה נוספת: היקף הנסיעה השנתי, מערכות מובנות ברכב המודדות את התנהגות הנהיגה, היסטוריית תביעות ארוכה יותר מ-3 שנים ועוד.

אתם עשויים להיתקל בהבדלים בעלויות הביטוח למונית שמציעות חברות הביטוח השונות. הבדלים אלו נובעים ממודל תמחור שונה על פיו פועלת כל חברה, מהפרמטרים שהיא לוקחת בחשבון בעת תמחור הסיכון ובמשקל שהיא נותנת לכל אחד מהם, ומהכיסויים הכלולים בביטוח. ניתן לבצע השוואת מחירים לביטוח מקיף למונית בדיגיטל או באמצעות נציג טלפוני – שימו לב בעת השוואת המחירים להשוות גם את הכיסויים הכלולים בביטוח מקיף למונית.

ליברה מציעה תמחור על בסיס נסועה- ביטוח מונית לפי קילומטר (מודל שהחדירה ליברה לענף הרכב עם תחילת פעילותה)- כלומר, תמחור לפי מספר הקילומטרים שהמונית צפויה לנסוע בשנה. בהתאם למודל זה, כאשר הנסועה (היקף הקילומטראז') נמוכה מחיר הביטוח יהיה נמוך יותר היות, והסיכוי לתאונה פוחת ככל שנוסעים פחות במונית.

למי מיועדת פוליסת ביטוח מקיף למונית?

פוליסת ביטוח מקיף למונית מיועדת לבעלי מוניות, המעוניינים לבטח את המונית מפני נזקים שונים שעלולים להיגרם למונית או נזקי רכוש שעשויים להיגרם על ידי המונית לצד שלישי.

איזה כיסויים כלולים בפוליסת ביטוח מקיף למונית?

 • נזק חלקי או אובדן מלא למונית כתוצאה מגניבה, תאונה, התנגשות, התהפכות, שריפה, התפוצצות, שיטפון וסערה, פגיעת ברק, ועוד
 • אחריות כלפי צד שלישי – כיסוי לנזק שנגרם למונית או רכוש צד שלישי, כתוצאה משימוש במונית המבוטח
 • כיסוי לשבר שמשות
 • שירותי דרך וגרירה
 • כיסוי מהומות

הרחבות וכיסויים מומלצים נוספים בתשלום

 • כיסוי להוצאות הליך משפטי -הליך פלילי
 • כיסוי להוצאות הליך משפטי- הליך אזרחי
 • ירידת ערך- השתתפות עצמית 5% מערך הרכב
 • כיסוי רעידת אדמה
 • כיסוי עבור אביזרים ותוספות שאינם אינטגרליים ברכב
 • הגדלת סכום ביטוח לנזקי צד שלישי ל-2 מיליון ש"ח

להורדת תנאי הפוליסה


למה לרכוש ביטוח מקיף למונית דווקא בליברה?

 • שקט נפשי לא חייב להיות יקר - בליברה, אנחנו מתאימים את מחיר ביטוח המונית לכל מבוטח באופן פרסונלי, לפי התנהגות הנהיגה שלו, מאפייניו האישיים, ואופן השימוש שלו ברכב. כך, באמצעות מספר שאלות נוכל להוזיל עבורך את מחיר הביטוח באופן משמעותי.
 • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר.
 • בליברה תוכל לנהל את הפוליסה On-Line - להוסיף כיסויים בהתאמה אישית, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים, לדווח על תביעה לעקוב אחר תהליך הטיפול בה.
 • בליברה תוכל לפרוס את עלות הביטוח השנתית ל-10 תשלומים ללא ריבית.
 • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש, בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
 • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2021 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שנייה ברציפות! 
 • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
 • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"-  הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?

איך מצטרפים לביטוח מקיף למונית בליברה?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. השב על מספר שאלות קצרות, ובסיום התהליך תוכל לקבל הצעת מחיר לביטוח מקיף למונית, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה..רוצה להתחיל? לחץ כאן

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

לפרטים נוספים
למה לרכוש ביטוח מונית בליברה?
הצעה לביטוח מונית
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323