ביטוח חובה למונית בליברה

ביטוח המקנה הגנה מפני נזקי גוף, אשר עלולים להיגרם לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי הרגל


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח מונית

ליברה מתאימה לכם את ביטוח המונית באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם במונית. לא נוסעים הרבה בלילה? חונים בחניון? התקנתם מצלמת דרך פעילה? מגיע לכם לשלם פחות.

מהו ביטוח חובה למונית?

ביטוח חובה למונית נועד לכסות נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח והולכי רגל שנפגעו עקב השימוש במונית (תאונת דרכים). ביטוח חובה הוא ביטוח המחויב על פי חוק, בהתאם לפקודת רכב מנועי. הכיסוי הביטוחי כולל את ההוצאות הרפואיות, פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל. הפרמטרים לקביעת מחיר ביטוח חובה לרכב: מין הנהג, גיל, ותק נהיגה, היסטוריה של תאונות, היסטוריה של הרשעות ושלילות, סוג רכב, כריות אוויר, נפח מנוע ועוד. 

מדוע חשוב לעשות ביטוח חובה למונית?

ראשית, ביטוח חובה הוא ביטוח המחויב על פי חוק. שנית, ביטוח חובה מקנה הגנה מפני נזקי גוף, אשר עלולים להיגרם לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי הרגל כך שבמידה ותהיו מעורבים בפגיעה גופנית לכם או לצד ג' אתם עלולים לשאת בהוצאה כספית גדולה. 

כמה עולה ביטוח חובה למונית?

עלות ביטוח החובה נקבעת לפי פרמטרים שקבע הרגולטור. כל חברה הגדירה משקל לכל אחד מהפרמטרים (גיל, מין, נפח מנוע, מערכות בטיחות וכו'), בהתאם לרמת הסיכון שהוא משקף בעיניה, וכך למעשה מחושבת העלות הכוללת של ביטוח חובה.

למי מיועדת פוליסת ביטוח חובה?

פוליסת ביטוח חובה לרכב מיועדת לכל בעל כלי רכב ממונע והינה מחויבת לרכישה על פי חוק.

פירוט הכיסויים בפוליסת ביטוח חובה

  • הפוליסה מכסה נזקי גוף שונים, הנגרמים בעת שימוש ברכב, כתוצאה מתאונת דרכים, לפי חוק הפיצויים. הכיסוי חל על פגיעות גוף לנהג, לנוסעים ברכב, ולהולכי רגל.
  • הכיסוי כולל, בין היתר, אובדן השתכרות ופיצוי בגין כאב וסבל.

כיסויים מומלצים נוספים

ביטוח חובה הוא הביטוח הבסיסי ביותר, המכסה רק פגיעות גוף. בכדי להשלים את הכיסוי ולהגן על עצמך גם במקרי נזק לרכבך או לרכבים אחרים, אנו ממליצים לך לבחון גם רכישת ביטוח מקיף למונית או רכישת ביטוח צד ג' למונית

למה לרכוש דווקא אצלנו?

  • אצלנו בליברה, כל מבוטח הוא גם שותף- עם רכישת הפוליסה, אנו מקימים לכל מבוטח ארנק דיגיטלי, בו אנו צוברים עבורו ליברות. ליברות אלו, משקפות את חלקו ברווח, ומהוות מזומן לכל דבר
  • בליברה ניתן להנפיק במספר צעדים פשוטים את תעודת ביטוח החובה באופן דיגיטלי.
  • בליברה ניתן לפרוס את עלות הביטוח השנתית ל-10 תשלומים ללא ריבית.
  • שירותי יותר- בליברה השירות מעל הכל! רשות שוק ההון בדקה וקבעה שליברה במקום ה-1 במדד השירות בביטוח רכב רכוש, בנוסף ליברה נבחרה למצטיינת השירות של "בראבו" בישראל שנה שניה ברציפות!  הצרכנים דירגו את ליברה במקום הראשון בשביעות הרצון שלהם מהשירות!
  • המוצר הטוב ביותר- אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו חייב להיות הטוב ביותר- ביטוח הרכב של ליברה נבחר על ידי הצרכנים כזוכה פרס מוצר השנה 2021 בקטגוריית ביטוח רכב שנה שנייה ברציפות! 
  • בליברה יש יתרונות שאין בחברות אחרותסקר מכון "מדגם" בראשות מנו גבע בדק ומצא : ליברה במקום הראשון מכל חברות הביטוח במחירים הוגנים, בחדשנות וביתרונות שאין לחברות הביטוח האחרות !
  • בלעדי בליברה: הנחת "גם גם"- הנחת "גם גם" בלעדית לליברה. כן, רק בליברה אתם נהנים מכפל הנחות שיכול לחסוך לכם עד 50% בביטוח הרכב! לא מה שציפיתם מחברת ביטוח, הא?

איך מצטרפים?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב על מספר שאלות קצרות, אחריהן ניתן לקבל הצעת מחיר פרסונלית, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה. רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

לפרטים נוספים
למה לרכוש ביטוח מונית בליברה?
הצעה לביטוח מונית
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323