ביטוח מונית בליברה

אנחנו מאמינים שמגיע לך ביטוח מותאם אישית עבורך, מכל מקום, 24/7 ובמחיר שיפתיע אותך


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח מונית

ליברה מתאימה לכם את ביטוח המונית באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, התנהגות הנהיגה ואופן השימוש שלכם במונית. לא נוסעים הרבה בלילה? חונים בחניון? התקנתם מצלמת דרך פעילה? מגיע לכם לשלם פחות.

בליברה תוכלו לרכוש: ביטוח חובה, ביטוח מקיף למונית, וביטוח צד ג' למונית. כדי לדעת איזה ביטוח מונית אתם בדיוק צריכים ומה מתאים לכם, חשוב להבין מה ההבדלים בין סוגי הביטוח ומה כל אחד מהם מכסה.


ביטוח חובה למונית

ביטוח חובה למונית נועד לכסות נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח והולכי רגל שנפגעו עקב השימוש במונית (תאונת דרכים). ביטוח חובה הוא ביטוח המחויב על פי חוק, בהתאם לפקודת רכב מנועי. הכיסוי הביטוחי כולל את ההוצאות הרפואיות, פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל. הפרמטרים לקביעת מחיר ביטוח חובה לרכב: מין הנהג, גיל, ותק נהיגה, היסטוריה של תאונות, היסטוריה של הרשעות ושלילות, סוג רכב, כריות אוויר, נפח מנוע ועוד.

ביטוח מקיף למונית

ביטוח מקיף למונית הוא ביטוח שמכסה נזקי רכוש של המונית (הכיסוי כולל גם נזקים למונית שלנו וגם נזקים שנגרמו לצד ג'), שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, השחתה, או כל סיבה אחרת.

ביטוח מקיף למונית חשוב כיוון שהוא מספק לכם את ההגנה הרחבה ביותר במקרים של נזק למונית או לרכוש של צד ג'. כך לדוגמא, במקרה של תאונה או כל פגיעה אחרת במונית, אתם תהיו מכוסים ותימנעו מהוצאה כספית משמעותית. בנוסף, במקרה ונגרם נזק לצד ג' בתאונה תהיו מכוסים ולא תצטרכו לשלם מכיסכם את הפיצוי לצד ג' שפגעתם בו.

במידה ורכשתם ביטוח מקיף למונית, תהיו זכאים להחזר כספי גם במקרים של גניבה או טוטאל-לוס, בעוד שאם אין לכם ביטוח מקיף למונית תצטרכו לשאת בכל העלויות הגבוהות שכרוכות ברכישת מונית חדשה, ללא קבלת פיצוי כספי..

ביטוח צד ג' למונית

ביטוח צד ג' למונית מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש במונית המבוטח. ביטוח מונית צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים למונית המבוטח או כיסוי למקרים של טוטאלוס וגניבת הרכב. ביטוח צד ג' למונית מיועד לבעלי מונית, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף למונית, בדרך כלל בגלל שווי מונית נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח המונית, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את אחריותם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. אלו שבחרו לרכוש ביטוח מקיף למונית לא צריכים לרכוש גם ביטוח צד ג' בנפרד, שכן הוא כלול במסגרת הביטוח המקיף למונית.

רוצה להוזיל את
מחיר הביטוח שלך?
ליברה, תוזילו לי!

ביטוח מונית פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר הביטוח לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח מקיף למונית ביטוח המכסה נזקים שנגרמו למונית או נזקי רכוש שנגרמו על ידי המונית לגורם אחר לביטוח מקיף למונית ביטוח מקיף למונית בליברה
ביטוח חובה למונית ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי המונית או בזמן הנהיגה במונית לביטוח חובה למונית ביטוח חובה למונית בליברה
ביטוח צד ג למונית ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי המונית לגורם אחר לביטוח צד ג' למונית ביטוח צד ג' למונית בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
פעולות  מהירות
לכל הפעולות המהירות

קרה לך מקרה? באיזה נושא?

אנחנו נעזור לך לדווח על זה כמה שיותר מהר ואם צריך גם להגיש תביעה

בדיקת כיסוי צד ג׳
כאן אפשר לבדוק אם לרכב שפגע בך יש כיסוי צד ג' בליברה

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

להצעת מחיר לביטוח רכב
למה לרכוש ביטוח מונית בליברה?
הצעה לביטוח מונית
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323