סוכה בטוחה

סוכה היא מבנה ארעי שאנו מקימים לרוב בעצמנו, ללא עזרת בעל מקצוע – מה שעלול להוביל לפציעות ותאונות למתארחים בה . לכן, בתקופת החגים, חשוב לוודא שיש לכם ביטוח דירה וכיסוי ביטוחי מתאים, שיסייע לכם להתמודד עם נזקים לרכוש ופגיעות בגוף שעלולים להתרחש.

חג סוכות בפתח, וישראלים רבים יבנו סוכות בהתאם למצוות החג. למרות שהסוכה נחשבת ללא יותר מאשר מבנה ארעי, הרי שמדובר במבנה שאותו אנחנו מקימים לרוב באופן עצמאי, ללא סיוע של איש מקצוע. גם מסיבה זו, יש פתח לסכנות ותאונות ולכן ש צורך בכיסוי ביטוחי גם כאשר יושבים בה, במטרה להתמודד עם אירועים העשויים להתרחש ולחייב את מעורבות חברת הביטוח: פגיעה באורח בסוכה, שריפה שעלולה להתחיל בסוכה ולהתפשט ממנה ולגרום לנזק לדירה וכן הלאה.

אנשים עלולים להיפגע במהלך השהות בסוכה כתוצאה מהתחשמלות, קריסה של חלק מהמבנה ועוד, ולצד זאת עלול להיגרם נזק למבנה הצמוד לסוכה משלל סיבות, כגון שריפה. ביטוח הדירה מכסה את הנזקים הללו. לעומת זאת, הוא לא מכסה גניבה מהסוכה, ולכן לא מומלץ להשאיר בסוכה חפצים יקרי ערך.

בין אם הסוכה מוקמת בשטח הפרטי של בעל הדירה, ובין אם היא מוקמת בשטח השייך לכלל דיירי הבניין, כמו חניה או גינה של בית משותף, ביטוח הדירה יכסה נזקים לבעל הפוליסה, ובפרט נזקים לצד ג' – למשל אורח בסוכה או רכוש הצמוד לסוכה. במסגרת ביטוח צד ג', מכוסים נזקים שקרו לרכוש של המבקרים בדירה (או בסוכה, במקרה זה) בעת התארחותם בדירה. כמו כן, אם כתוצאה מקשר סיבתי קרה, חס וחלילה,  מקרה מוות, מחלה, פגיעה, ליקוי גופני, ליקוי נפשי או ליקוי שכלי - המקרה מכוסה במסגרת ביטוח צד ג'. ביטוח צד ג' מכסה גם מקרים של נזק לגורם אחר, כמו נזק לדירת השכנים או לרכושם, נזק לעוברי אורח כתוצאה מחפצים שנפלו מהדירה, או נזק שנגרם למישהו מחוץ לדירה וכדומה.

ברוב פוליסות הדירה הסטנדרטיות יש גם ביטוח צד ג', אבל ניתן לבקש להוריד אותו, לכן צריך לוודא לפני החג שפוליסת ביטוח הדירה שלכם אכן כוללת כיסוי זה. גבול האחריות בביטוח צד ג' במסגרת ביטוח המבנה עשוי לנוע בין 250 אלף שקל ל-500 אלף שקל, ובביטוח תכולה, גבולות האחריות אף גבוהים יותר.

חשוב לשים לב שהביטוח אינו חל על חפץ יקר ערך הנגנב מהסוכה.

העובדה שיש כיסוי ביטוחי, איננה פוטרת את בוני הסוכה מהצורך להקפיד על הקמתה ולהפחית סיכונים. "צריך להקפיד שהחיבורים לחשמל יהיה תקינים ומבודדים ממים וגשם, ועדיף להימנע בכלל מחיבור לרשת החשמל ולהאיר את הסוכה עם נורות לד הפועלות על סוללות. כמו כן, צריך לחזק את הסוכה, כדי שלא תעוף ברוח ותגרום נזק לרכוש. וכאמור, מומלץ לא להשאיר רכוש יקר ערך בסוכה.

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב רכוש
לפרטים נוספים
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
ערב טוב!

כיף שבחרת לסיים איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח דירה בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323