ביטוח דירה – כל מה שצריך לדעת

רכשתם את בית חלומותיכם? השקעתם המון בעיצוב, בחפצים ובמה לא. ומה עם ביטוח לדירה? אז מה ביטוח דירה כולל וכל מה שצריך לדעת במדריך הבא

לרוב, ביטוח דירה מחולק לביטוח מבנה ולביטוח תכולה. ניתן לרכוש רק אחד מהם, או לרכוש ביטוח משולב של ביטוח מבנה ותכולה, בהתאם לצורך. בעלי דירות המתגוררים בדירתם, מעדיפים לרכוש בדרך כלל פוליסה של ביטוח מבנה ותכולה, כדי להיות מכוסים הן מפני נזקים למבנה והן מפני נזקים לתכולה. לעומתם, שוכרי דירות, יעדיפו לרוב לרכוש ביטוח תכולה בלבד, כיוון שהמבנה אינו שייך להם, ובעל הדירה מטפל בנזקים למיניהם. 

מהו ביטוח מבנה? 


ביטוח מבנה הוא ביטוח המקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה. פוליסת ביטוח מבנה מיועדת לבעלי דירות, המעוניינים לבטח את דירתם מפני נזקים שונים שעלולים להיגרם למבנה הדירה כתוצאה מפריצות, הצפות, שריפות ועוד.

הפוליסה מכסה אובדן או נזק כתוצאה מפריצה, גניבה או שוד, נזקים שנגרמו למבנה בעקבות רעידת אדמה, שבר תאונתי לכלים סניטריים, משטחי שיש וזכוכית, נזקי מים ונוזלים אחרים למבנה. בליברה, פוליסת ביטוח המבנה מאפשר למבוטחים לתקן נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי באותם תנאים של שרברב בהסדר, וכן, הפוליסה כוללת גם ביטוח לדודי חשמל ולדודי שמש שנפחם עד 200 ליטר.

איך מחשבים את עלות ביטוח מבנה 

חברת הביטוח משקללת את עלות ביטוח המבנה שלכם באמצעות חישוב של מס' פרמרטרים כמו: סוג הנכס (דירה בבניין או בית פרטי למשל), שטח המבנה, אמצעי המיגון בדירה, קומה וכד'. אם נגרם נזק למבנה שלכם, הפיצוי עשוי להגיע ב-3 דרכים: החלפה של כל מה שניזוק, תיקון שלהם, או פיצוי כספי שיכסה את העלות.

מהו ביטוח תכולה?

ביטוח תכולה הוא ביטוח שמשלים את ביטוח המבנה. הוא מקנה כיסוי לאבדן או לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש ולדברי ערך בדירתך כתוצאה מגניבה, פריצה, שריפה, נזקי מים ועוד. פוליסת ביטוח תכולה מיועדת לבעלי דירות או לשוכרי דירות, המעוניינים לבטח את רכושם מפני נזקים אלו ונזקים נוספים שעלולים להיגרם לו.

הפוליסה מכסה מפני אבדן או נזק בעקבות פריצה, גניבה או שוד, נזק שנגרם לחפצי אורחים, נזק שנגרם לדייר בשכירות בלתי מוגנת, שחזור מסמכים שנגנבו או ניזוקו, כיסוי לחלק מהתכולה מחוץ לדירה, שבר למכשיר טלוויזיה, מערכת קול, מערכת וידאו ומחשב ביתי. רגע חכו יש עוד. רעידת אדמה לתכולה , ביטוח אחריות כלפי צד שלישי. כלומר, עבור נזקים שנגרמו לשכנים ואורחים ומבקרים בדירה. חבות מעבידים לעובדי משק בית, סיכוני מים ונוזלים אחרים לתכולה, כיסוי לתכשיטים ושעוני יד, ביטוח להחלפת מפתחות וביטוח אופניים.

שימו לב: בדומה לביטוח המבנה, גם בביטוח התכולה ליברה מאפשרת לכם לתקן נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי, באותם תנאים של שרברב בהסדר וללא תוספת עלות.

מהו ביטוח מבנה ותכולה?

ביטוח מבנה ותכולה הוא למעשה ביטוח משולב, ומאפשר למבוטחים לרכוש ביטוח מבנה וביטוח תכולה וליהנות מהנחה בעקבות רכישת הפוליסה המשולבת. ביטוח זה מקנה כיסוי לאבדן או לנזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה ולרכוש בדירתך כתוצאה מגניבה, פריצה, שריפה, נזקי מים ועוד.

פוליסת ביטוח מבנה ותכולה מיועדת לבעלי דירות, המעוניינים לבטח את הן מבנה הדירה והן את רכושם, מפני אבדן, גניבה או נזקים שונים שעלולים להיגרם לו.

ניתן להוסיף בתשלום, ביטוח עבור פעילות עסקית בדירה, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בגין פעילות עסקית, ביטוח כל הסיכונים למבנה ולתכולה, ביטוח כל הסיכונים לתכשיטים, דברי ערך ורכוש נייד.

ביטוח דירה בניגוד לביטוח חובה לרכב אינו חובה במדינת ישראל. אך הוא בהחלט מעניק שקט נפשי, כולנו רוצים שבמקרה הצורך לא ניאלץ להתמודד עם הוצאה כספית גבוהה ולא מתכוננת. אז אם טרם רכשתם ביטוח לדירה, זה הזמן.

איך רוכשים ביטוח דירה?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב על מספר שאלות קצרות, אחריהן ניתן לקבל הצעת מחיר פרסונלית, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה, רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב רכוש
לפרטים נוספים
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
צהריים טובים!

בחירה מצויינת להעביר איתנו את הקפה של השעות הקשות...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח דירה בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323