ביטוח דירה פרסונלי בליברה

אנחנו מאמינים שמגיע לך ביטוח מותאם אישית עבורך, מכל מקום, 24/7 ובמחיר שיפתיע אותך


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח דירה

ליברה מתאימה לכם את ביטוח הדירה באופן פרסונלי, ומאפשרת לכם לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי לפי מאפייניכם, כי מגיע לכם לשלם פחות. לפני שנפרט את כל היתרונות שביטוח הדירה של ליברה מעניק לכם ואת הכיסויים הייחודיים שכלולים בו, חשוב לדעת שקיימים 3 סוגי ביטוח דירה עיקריים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח משולב של מבנה ותכולה.

כדי לדעת איזה ביטוח דירה אתם בדיוק צריכים ומה מתאים לכם, חשוב להבין מה ההבדלים בין סוגי ביטוח הדירה ומה כל אחד מהם מכסה. בעלי דירות המתגוררים בדירתם, מעדיפים לרכוש בדרך כלל פוליסה של ביטוח מבנה ותכולה, כדי להיות מכוסים הן מפני נזקים למבנה והן מפני נזקים לתכולה. לעומתם, שוכרי דירות, יעדיפו לרוב לרכוש ביטוח תכולה בלבד, כיוון שהמבנה אינו שייך להם, ובעל הדירה מטפל בנזקים למיניהם.

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה הוא ביטוח המקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה. פוליסת ביטוח מבנה מיועדת לבעלי דירות, המעוניינים לבטח את דירתם מפני נזקים שונים שעלולים להיגרם למבנה הדירה כתוצאה מפריצות, הצפות, שריפות ועוד. הפוליסה מכסה אובדן או נזק כתוצאה מפריצה, גניבה או שוד, נזקים שנגרמו למבנה בעקבות רעידת אדמה, שבר תאונתי לכלים סניטריים, משטחי שיש וזכוכית, נזקי מים ונוזלים אחרים למבנה. בליברה, פוליסת ביטוח המבנה מאפשרת למבוטחים לתקן נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי באותם תנאים של שרברב בהסדר, וכן, הפוליסה כוללת גם ביטוח לדודי חשמל ולדודי שמש שנפחם עד 200 ליטר.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה הוא ביטוח שמשלים את ביטוח המבנה. הוא מקנה כיסוי לאבדן או לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש ולדברי ערך בדירתך כתוצאה מגניבה, פריצה, שריפה, נזקי מים ועוד. פוליסת ביטוח תכולה מיועדת לבעלי דירות או לשוכרי דירות, המעוניינים לבטח את רכושם מפני נזקים אלו ונזקים נוספים שעלולים להיגרם לו.

הפוליסה מכסה מפני אבדן או נזק בעקבות פריצה, גניבה או שוד, נזק שנגרם לחפצי אורחים, נזק שנגרם לדייר בשכירות בלתי מוגנת, שחזור מסמכים שנגנבו או ניזוקו, כיסוי לחלק מהתכולה מחוץ לדירה, שבר למכשיר טלוויזיה, מערכת קול, מערכת וידאו ומחשב ביתי. רגע חכו יש עוד. רעידת אדמה לתכולה , ביטוח אחריות כלפי צד שלישי. כלומר, עבור נזקים שנגרמו לשכנים ואורחים ומבקרים בדירה. חבות מעבידים לעובדי משק בית, סיכוני מים ונוזלים אחרים לתכולה, כיסוי לתכשיטים ושעוני יד, ביטוח להחלפת מפתחות וביטוח אופניים. שימו לב: בדומה לביטוח המבנה, גם בביטוח התכולה ליברה מאפשרת לכם לתקן נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי, באותם תנאים של שרברב בהסדר וללא תוספת עלות.

ביטוח מבנה ותכולה

ביטוח מבנה ותכולה הוא למעשה ביטוח משולב, ומאפשר למבוטחים לרכוש ביטוח מבנה וביטוח תכולה וליהנות מהנחה בעקבות רכישת הפוליסה המשולבת. ביטוח זה מקנה כיסוי לאבדן או לנזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה ולרכוש בדירתך כתוצאה מגניבה, פריצה, שריפה, נזקי מים ועוד.

פוליסת ביטוח מבנה ותכולה מיועדת לבעלי דירות, המעוניינים לבטח את הן מבנה הדירה והן את רכושם, מפני אבדן, גניבה או נזקים שונים שעלולים להיגרם לו. ניתן להוסיף בתשלום, ביטוח עבור פעילות עסקית בדירה, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בגין פעילות עסקית, ביטוח כל הסיכונים למבנה ולתכולה, ביטוח כל הסיכונים לתכשיטים, דברי ערך ורכוש נייד.


שאלות ותשובות

איך רוכשים ביטוח דירה?

תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב על מספר שאלות קצרות, אחריהן ניתן לקבל הצעת מחיר פרסונלית, לבצע רכישה דיגיטלית ולקבל את הפוליסה ישירות לתיבת הדוא"ל שלך. אז קדימה, רוצה להתחיל? אפשר פשוט ללחוץ כאן

איך מחשבים את עלות ביטוח הדירה ? 

חברת הביטוח משקללת את עלות ביטוח הדירה שלכם באמצעות חישוב של מס' פרמטרים כמו: סוג הנכס (דירה בבניין או בית פרטי למשל), שטח המבנה, אמצעי המיגון בדירה, קומה וכד'. אם נגרם נזק למבנה שלכם, הפיצוי עשוי להגיע ב-3 דרכים: החלפה של כל מה שניזוק, תיקון שלהם, או פיצוי כספי שיכסה את העלות.

האם ביטוח דירה הוא ביטוח חובה?

ביטוח דירה בניגוד לביטוח חובה לרכב אינו חובה במדינת ישראל, אך הוא בהחלט מעניק שקט נפשי. כולנו רוצים להימנע מהתמודדות עם הוצאות כספיות גבוהות שאינן מתכוננות וביטוח הדירה מספק לנו את הביטחון, שבעת הצורך נקבל פיצוי מתאים שיקל עלינו את ההתמודדות. אז אם טרם רכשתם ביטוח לדירה, זה הזמן...

האם נדרש לבטח את הדירה גם בביטוח תכולה וגם בביטוח מבנה?

אין חובה כזו. תוכלו לבטח רק את התכולה שבדירתכם או רק את מבנה הדירה, לשיקולכם. לרוב, שוכרי דירות מוותרים על ביטוח המבנה ומבטחים את תכולת הדירה בלבד,בעוד שבעלי דירות רוכשים גם ביטוח למבנה. חשוב לדעת, שבכדי להיות מכוסים באופן מיטבי כדאי לרכוש ביטוח משולב של ביטוח מבנה ותכולה.

למה לעשות ביטוח דירה? 

התשובה לכך פשוטה. דירה היא בדרך כלל הנכס היקר ביותר שאנחנו רוכשים במהלך החיים. ביטוח הדירה מאפשר לנו ביטחון ושקט נפשי למקרים בהם נאלץ להתמודד עם אירועים שיגרמו לנזקים משמעותיים בדירה, כמו שריפה, פריצה, גניבה, נזקי מים ועוד, ללא חשש מפגיעה כלכלית.

רוצה להוזיל את
מחיר הביטוח שלך?
ליברה, תוזילו לי!

ביטוח דירה פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר הביטוח לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח מבנה ותכולה ביטוח המקנה כיסוי הן לנזקי מבנה והן לנזקי רכוש, במחיר מותאם לביטוח מבנה ותכולה ביטוח מבנה ותכולה בליברה
ביטוח תכולה ביטוח המקנה כיסוי לאבדן או לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש בדירתך  לביטוח תכולה ביטוח תכולה בליברה
ביטוח מבנה ביטוח המקנה כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה לביטוח מבנה ביטוח מבנה בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
פעולות  מהירות
לכל הפעולות המהירות

קרה לך מקרה? באיזה נושא?

אנחנו נעזור לך לדווח על זה כמה שיותר מהר ואם צריך גם להגיש תביעה

רשות שוק ההון קבעה:

ליברה במקום ה- 1 בשירות

בביטוח רכב רכוש!

להצעת מחיר לביטוח דירה
למה לרכוש ביטוח דירה בליברה?
לביטוח מבנה ותכולה
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
סגירה של חלון קופץ