ביטוח צד ג' - מתי זה כדאי?  

מהו ביטוח צד ג' (המוכר גם כביטוח צד שלישי) ומה הוא מכסה? כל מה שרציתם לדעת על החשיבות של ביטוח צד ג'


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

מהו ביטוח צד ג' (המוכר גם כביטוח צד שלישי) ומה הוא מכסה? כל מה שרציתם לדעת על החשיבות של ביטוח צד ג', מדוע לא כדאי לוותר עליו, ולמי ביטוח צד ג' יכול לתת מענה מספק? ערכנו עבורכם השוואה קצרה בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף.

מהו ביטוח צד ג'? ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. ביטוח רכב צד ג' לא מעניק כיסוי בעבור נזקים לרכב המבוטח כתוצאה מנזק עצמי ו\או גניבת הרכב.

מדוע חשוב שיהיה לכם ביטוח צד ג'? התשובה היא פשוטה. ביטוח צד ג' מספק לכם "הגנה" במקרה שהרכב שלכם יגרום נזק למכונית אחרת או לרכוש של מישהו. במקרים מסוג זה, אם יש לכם ביטוח צד ג' , חברת הביטוח תכסה את הנזק שגרמתם. חשוב לזכור שישנם רכבים יקרים מאוד על הכביש, ופגיעה בהם, במידה ואתם אשמים, עלולה להסב לכם נזק כספי עצום שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. לכן, מעבר לביטוח חובה שהוא ביטוח בסיס עבור נזקי גוף, המחויב על פי חוק, לא כדאי לוותר על ביטוח צד ג', ואם תרצו להיות בראש שקט לחלוטין אז כמובן שעדיף לכם לבטח את הרכב בביטוח הרחב ביותר שהוא ביטוח מקיף.

ביטוח צד ג' יכול לתת לכם מענה מספק אם יש ברשותכם רכב ישן ואינכם דואגים למקרה בו הרכב יינזק או ייגנב, אלא דואגים למקרים בהם אתם תגרמו נזק לרכב אחר. במקרים מסוג זה, ביטוח צד ג' יכול להיות פתרון טוב שגם יספק לכם את הכיסוי הדרוש וגם יאפשר לכם להוזיל את עלות הביטוח, בהשוואה לעלות של ביטוח מקיף.

מה ההבדל בין ביטוח מקיף לביטוח צד שלישי? ההבדל המהותי בין ביטוח מקיף לביטוח צד שלישי הוא שביטוח מקיף מכסה הן נזקים שנגרמים לרכב שלכם והן נזקים שנגרמים לרכב אחר או רכוש של מישהו אחר. עלותו של הביטוח המקיף גבוהה יותר משל ביטוח צד ג' היות והוא מעניק לכם כיסוי רחב יותר מביטוח צד ג'. ביטוח מקיף לרכב מספק כיסוי ביטוחי בעבור פגיעה ברכוש, בין אם ברכבכם או ברכוש של מישהו אחר (כלומר, צד ג') והוא כולל גם כיסוי במקרה של תאונה, כיסוי לנזקים שהתרחשו בזדון כמו פריצה או גניבה וכן בעבור נזקים שנגרמו כתוצאה מאירועי טבע או אש. ביטוח צד ג' לעומת זאת, מכסה כאמור רק נזקים שנגרמו על ידכם לרכב או רכוש של צד ג'.

מה עוד כדאי לדעת? ביטוח מקיף לרכב למעשה כולל בתוכו את ביטוח צד ג'. זכרו, תיקונים במוסך עלולים להגיע לסכומים גבוהים, במידה ואתם אשמים בתאונה. לכן, כדאי שתהיו מכוסים למקרה שיהיה צורך לתקן את רכבכם. כמו כן, במקרה של גניבה או מצב של טוטאל לוס, במידה ויש ברשותכם ביטוח מקיף, תקבלו מחברת הביטוח שלכם פיצוי בגין אובדן הרכב. למעשה, תוכלו להיות רגועים, להמשיך בחיי שיגרה מבלי להיכנס לחובות ונזקים כספיים כבדים.

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה Libra ?
תנו לי הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323