ביטוח מקיף לרכב

מה זה ביטוח מקיף לרכב, מה הוא מכסה ומה ההבדלים בינו לבין ביטוח צד ג' ? כל זאת ועוד בכתבה הבאה


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

בענף ביטוח הרכב קיימים שלושה סוגי ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח מאוד פופולרי בקרב נהגים רבים בישראל, כיוון שהוא נותן את המענה המקיף ביותר לצרכיו של בעל הרכב. ביטוח מקיף הוא למעשה הביטוח הרחב ביותר שקיים בתחום זה. בעוד שביטוח חובה מגן מפני נזקי גוף בלבד, וביטוח צד ג' מכסה אתכם רק מפני נזקים שגרמתם למישהו אחר, הרי  שהביטוח המקיף נותן מענה מקיף יותר ומכסה אתכם הן מפני נזקים לצד ג' והן מפני נזקים שנגרמו לרכב שלכם או גניבתו, וכשמו כן הוא, ביטוח מקיף.למה חשוב לעשות ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח מקיף לרכב משמש כרשת הגנה כלכלית במקרה שבו חלילה תהיו מעורבים בתאונה ותהיו אשמים בה, הביטוח המקיף לרכב יכסה את הנזק שלכם וגם את הנזק של צד ג' שבו פגעתם. גם במקרה גניבה וטוטאלוס הביטוח המקיף יאפשר לכם לקבל פיצוי ולרכוש רכב חדש.מה כולל כיסוי ביטוח מקיף בליברה?


ביטוח מקיף כולל כיסוי של נזק חלקי או אובדן מלא לרכב כתוצאה מגניבה, תאונה, התנגשות, התהפכות, שריפה, התפוצצות, שיטפון וסערה, פגיעת ברק ועוד. בנוסף, ביטוח מקיף כולל גם כיסוי אחריות כלפי צד שלישי. כלומר, כיסוי לנזק שנגרם לרכב או רכוש צד שלישי, כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. כמו כן, במידה והמבוטח רכש ביטוח מקיף הוא זכאי לרכב חלופי למקום התאונה, לבית או למקום העבודה, לפי בחירתו.

בין הכיסויים הנוספים שכלולים בביטוח המקיף לרכב: הגנה משפטית בגין עבירות פליליות בעת תאונת דרכים, כיסוי לנהיגה אקראית של נותני שירותים, כיסוי לשבר שמשות, כיסוי לפנסים ומראות צד כולל בית המראה ומכלול המראה וכיסוי לנזק או אבדן גמור שנגרמו לרכב כתוצאה מרעידת אדמה.

בליברה אתם נהנים גם מכיסויים ייחודיים שאין בחברות אחרות :

  • כיסוי פגע וברח- בליברה הפוליסה שלכם כוללת כיסוי ייחודי במיוחד למקרים של "פגע וברח". כן, כבר הבטחנו שאם נקבל את תמונות רכבך זה ישתלם לך גם ברגע האמת... לכן, במידה והרכב שלך נפגע, ולא באשמתך, אז גם אם לא יהיה לנו את מי לתבוע, נתקן את רכבך באחד ממוסכי ההסדר שלנו ולא נעלה לך את הפרמיה. משתלם לא?!
  • פיצוי משודרג- הכיסוי החדש יאפשר למבוטחים לקבל במקרים של טוטאלוס וגניבה (אובדן רכב) סכום גבוה יותר ממחיר המחירון.  
  • שיתוף ברווחים- עם רכישת הפוליסה, נקים לכל אחד מכם ארנק דיגיטלי בו תוכלו לצבור ליברות, אשר מהוות את חלקכם ברווח. הליברות זה החלק שלכם ברווח – זה כסף לכל דבר. כל ליברה בארנק הדיגיטלי שווה שקל, והמבוטחים שלנו יוכלו להמיר את הליברות לשקלים, כעבור שנה מיום קבלתן, לאחר שחידשו את הפוליסה לשנה נוספת.
  • יתרת זכות- אנחנו בליברה מאמינים שנהגים לא צריכים לחשוש להפעיל את הביטוח עקב תאונה פעם ב....שמא תעלה הפרמיה. הרי בשביל זה יש ביטוח... לכן, אנחנו בליברה מתחייבים לפעול בהוגנות ולא להעלות את הפרמיה אוטומטית במקרה של תאונה. איך נעשה את זה? בליברה, אנחנו צוברים עבורך את הסכום ששילמת לנו במצטבר כיתרת זכות למקרה של תביעה. כך, במקרה של תביעה (הרי כולנו בני אדם...), אם סכום הנזק יהיה נמוך מגובה יתרת הזכות שלך, אנחנו לא נחשיב לך את התביעה לצורך חישוב המחיר בשנה העוקבת, כך שהביטוח לא יתייקר בעקבות התביעה.


מה ההבדל בין ביטוח מקיף לביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח צד ג׳ נועד לכסות מפני נזקים שנגרמו עקב פגיעה מהתאונה לרכוש של צד ג'. ביטוח מקיף, לעומת זאת, נועד לכסות נזקי רכוש שנגרמו לבעל הפוליסה ובנוסף הוא כולל בתוכו גם ביטוח צד ג׳.

כמה עולה ביטוח מקיף לרכב?

העלות מושפעת מפרמטרים רבים, בין היתר סוג הרכב, גילאי הנהגים והעבר הביטוחי. ליברה פיתחה מודל תמחור חדש ופרסונלי המתייחס גם למאפיינים נוספים כמו מספר הקילומטרים שאתם צפויים לנהוג השנה, ילדים קטנים בבית, העדר תביעות לזמן ארוך ועוד. בדקו עכשיו כמה תוכלו לחסוך בליברה ואולי תופתעו. בהצלחה.

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים

ביטוח רכב פרסונלי במחיר המותאם בדיוק עבורך

רק ליברה מחשבת את מחיר ביטוח הרכב לפי מקסימום פרמטרים שיכולים לפעול לטובתך

ביטוח רכב על כל צרה שלא תבוא (חמסה חמסה), ביטוח רכב עם ליברה נותן מענה אמין וזמין במחיר מצויין הצעה לביטוח רכב ביטוח רכב בליברה
ביטוח חובה ביטוח המכסה נזקי גוף שנגרמו על ידי רכבך או בזמן הנהיגה ברכב הצעה לביטוח חובה ביטוח חובה בליברה
ביטוח צד ג ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו על ידי רכבך לגורם אחר הצעה לביטוח צד ג ביטוח צד ג' בליברה
ביטוח מקיף ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכבך או נזקי רכוש שנגרמו על ידו לגורם אחר הצעה לביטוח מקיף ביטוח מקיף בליברה
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323