איך אפשר לשלם פחות על ביטוח הרכב?  

כשאנחנו מחפשים ביטוח לרכב, אנחנו תמיד נשאף לרכוש את הביטוח שמספק לנו את הכיסויים המקיפים ביותר, במחיר הנמוך ביותר.  


ליברה, תנו לי הצעה לביטוח רכב

כשאנחנו מחפשים ביטוח לרכב, אנחנו תמיד נשאף לרכוש את הביטוח שמספק לנו את הכיסויים המקיפים ביותר, במחיר הנמוך ביותר. מאמר זה יעזור לכם להוזיל את המחיר שאתם משלמים על ביטוח הרכב שלכם.

יש מגוון דרכים שמאפשרות להוזיל את ביטוח הרכב, מבלי לפגוע באיכות הביטוח ובכיסויים החשובים. כאן תוכלו לקרוא על חלק מהדרכים שיאפשרו לכם להוזיל את עלות ביטוח הרכב שלכם:

רכישת פוליסת ביטוח רכב שתואמת לצרכים שלך ולמאפיינים האישיים

פוליסת ביטוח הרכב מורכבת מכיסויים שעלותם נקבעת בהתאם למאפיינכם האישיים. חברת הביטוח תשאל אתכם מספר שאלות לגביכם וכדאי מאוד לענות בצורה מלאה וכנה וכך לקבל הצעה שמותאמת לכם. למשל, מספר הנהגים ברכב או מי יהיה הנהג העיקרי, אלו שאלות שיש להם השפעה על המחיר.

אם ברכב צפויים לנהוג רק 2 נהגים באופן קבוע, הרי שבדרך כלל אין טעם לרכוש פוליסה שמאפשרת לכל נהג לנהוג ברכב, וניתן להגביל את הפוליסה ל2 נהגים נקובים, דבר שצפוי להוזיל משמעותית את העלות. דוגמא נוספת היא גיל הנהג הצעיר ביותר. חשבו מה גיל הנהג הצעיר ביותר שבאמת ינהג ברכב באופן קבוע.

אם מדובר בנהג צעיר שנוהג ברכב רק מעת לעת או בסופי שבוע בלבד, לא בטוח שכדאי להגדירו כנהג קבוע ובהחלט ניתן למצוא פתרונות שיאפשרו לו לנהוג ברכב באופן זמני ובעת הצורך. בליברה, הצעת המחיר מתייחסת לפרמטרים פרסונליים נוספים כמו הסעת ילדים קטנים ברכב, תאונות ותביעות לאורך השנים ועוד, חשוב להקפיד לענות בצורה כנה לשאלות האלה, וכך תוכלו להוזיל את המחיר בעד 50%..

ביטוח רכב לפי קילומטר 

ביטוח רכב לפי שימוש או במילים אחרות ביטוח רכב לפי קילומטר יכול להוזיל משמעותית את ביטוח הרכב, במידה ולא נוסעים הרבה כמובן. היקף הקילומטראז' שכל אחד מאיתנו נוסע במהלך השנה הוא שונה ומושפע מגורמים רבים כמו עיסוקינו, המרחק מהבית למקום העבודה, אורח החיים שלנו, מספר הרכבים בבית ועוד.

כשלא נוסעים הרבה עם הרכב, מכל סיבה שהיא, אין טעם לשלם כל כך הרבה כסף לחברת הביטוח. ליברה, שהחדירה מודל זה לענף הביטוח, נותנת משקל רב לפרמטר הזה בעת תמחור ביטוח הרכב.

עבר ביטוחי נקי

עבר ביטוחי הינו ההיסטוריה של התביעות שלכם בחברות הביטוח. בעת רכישת ביטוח רכב, בין אם זה אונליין ובין אם דרך נציג מכירות, נישאל על העבר הביטוחי שלנו, ונצטרך גם לצרף אסמכתא שמוכיחה שאכן מה שהצהרנו בפני חברת הביטוח לגבי 3 השנים האחרונות אמין. במידה והעבר הביטוחי שלכם נקי, ללא היסטוריית תביעות, יש לכך השפעה רבה על הצעת מחיר הביטוח שתקבלו מחברת הביטוח בכל פעם שתידרשו לחדש את הביטוח. אם העבר הביטוחי שלכם נקי תוכלו לחסוך הרבה כסף בביטוח הרכב. ההיגיון הוא בעצם משום שחברת הביטוח רואה בכם נהגים עם סיכון נמוך יותר מאשר נהגים שיש בעבר הביטוחי שלהם תביעה אחת או יותר.

התאמת הביטוח לרכב

במקרה ויש לכם רכב ישן, לא בטוח שכדאי לרכוש ביטוח מקיף. ביטוח חובה וצד ג' יכולים להספיק במקרה כזה. ביטוח צד ג' לרכב מיועד לבעלי רכב, שבחרו לא לרכוש ביטוח מקיף, בדרך כלל בגלל שווי רכב נמוך ובמטרה לנסות לחסוך ולהוזיל את עלויות ביטוח הרכב, אך בכל זאת מעוניינים לכסות את עצמם במקרה שרכב או רכוש של צד ג' יפגע מרכבם. ביטוח צד ג' מעניק כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם לרכוש של צד ג', כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.


לחצו כאן לקבלת הצעה לביטוח רכב

רשות שוק ההון קבעה

ליברה במקום ה-1 בשירות 
בביטוח רכב
לפרטים נוספים
חיפשת ביטוח?

ליברה משנה סדרי ביטוח
ומשתפת את מבוטחיה ברווחים

כמה בערך עולה לך ביטוח בשנה?
45+
יכולת לצבור
ליברות
כי גם לך מגיע להרוויח. לא?
בוקר טוב!

כיף שהחלטת לפתוח איתנו את היום שלך...
איזה ביטוח מעניין אותך?

למה לרכוש ביטוח רכב בליברה?
תנו לי הצעה לביטוח רכב
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות - זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך

הכי טוב להשאיר לנו פרטים 
מבטיחים לענות כמה שיותר מהר

y_icon_sendCreated with Sketch.

הי,
תודה שפנית אלינו.
חוזרים אליך ממש בהקדם.
המשך יום טוב,
ליברה

gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'GTM-N3FCS4X/tHizCPqYuIsBEIbBpP8C'}); fbq('track', 'Lead - Contact us');
y_icon_sendCreated with Sketch.

אופס...משהו לא הלך כמו שצריך...
מנסים לאתר ולתקן
בינתיים אפשר להתקשר אלינו, או לנסות שוב יותר מאוחר

073-3949222

6323*

רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך :-) נשמח לעזור בכל עניין

073-3949222 *6323
רוצה לדבר איתנו?
אפשר להרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דבר ועניין
*6323